لیست فروشگاه ها
1 بـهـمـن 1395 
کالـاهای نو و کارکرده خود را در نعلبندان لیست کنید و بفروشید!

نعلبندان راهنماى كاربران محافظت از حساب كاربرى شما قراردادنامه کاربران

  
بگرد

لطفا در اين قسمت، كالـاها يا كاربران را جستجو نكنيد. راهنما


قراردادنامه کاربران

2965 :بازديد
(0)

آخرین بروزرسانی: 18 اسفند 1393
متن زیر شرایط استفاده شما از فروشگاه اینترنتی نعلبندان و امکانات آن را تشریح میکند.

مقدمه
به نعلبندان خوشآمدید. این قراردادنامه ویژه کاربرانی است که در کشور ایران زندگی میکنند و تابعیت این کشور را دارا هستند. با استفاده از نعلبندان (وب سایت nalbandan.com و زیرمجموعه های آن) شما با شرایط زیر موافق هستید. اگر شما خارج از ایران در کشور دیگری هستید هستید شرایط متفاوتی بسته به نسخه نعلبندان برای آن کشور وجود دارد که باید آن ها را مطالعه کنید.

این قراردادنامه از تاریخ 12 آبان 1391 برای کلیه کاربران فعلی و کاربران جدید لـازمـ الـاجراء است. شما زمانیکه روی دکمه ثبت در فرمـ عضویت در نعلبندان کلیک میکنید توافق خود را با این قراردادنامه اعلـامـ میکنید.

لـازمـ الـاجراء بودن
قبل از آنکه عضوی از نعلبندان شوید باید این قراردادنامه را کاملـا مطالعه کنید و تمامی شرایط آن را بپذیرید. اگر این قراردادنامه را بپذیرید در واقع آن را برای خود لـازمـ الـاجراء میدانید.

استفاده از نعلبندان
هنگامی که از وب سایت های نعلبندان، امکانات و خدمات آن استفاده میکنید شما نباید:
مطالب و محتوای نامناسب در وب سایت ما منتشر کنید.

هرزنامه ارسال کنید، حقوق اشخاص ثالث را زیر پا بگذارید و یا از قوانین نعلبندان تخطی کنید.

از وب سایت ما استفاده کنید در حالیکه نمیتوانید فعالیت تجاری قانونی کنید و یا حساب نعلبندان شما مسدود شده باشد.

در مزایده شرکت کنید اما نخواهید وجه کالـایی را که در مزایده برنده شدید را پرداخت کنید.

نعلبندان را برای پرداخت کارمزد دور بزنید.

هرزنامه ارسال کنید و یا حجمـ زیادی از محتوا منتشر کنید (Bulk).

حساب نعلبندان خود را بدون اجازه ما به شخص دیگری واگذار کنید.

از مطالب و محتوای وب سایت نعلبندان در جای دیگری کپی برداری کنید.

اطلـاعات کاربران نعلبندان را جمع آوری کنید.

سوء استفاده از نعلبندان
نعلبندان و جامعه کاربران آن با یکدیگر کار میکنند تا وب سایت ما و امکانات آن به خوبی کار کنند و ایمن باشند. لطفا مشکلـات، محتوای نامناسب و هرزنامه را به ما گزارش دهید.

ما تمامـ سعی خود را میکنیمـ تا با مراقبت دائمـ جلوی سوء استفاده از نعلبندان و کاربران آن را بگیریمـ. اگر ما مشاهده کنیمـ که کاربری حقوق دیگر کاربران را زیر پا میگذارد و یا برای نعلبندان دردسر ایجاد میکند با وی برخورد میکنیمـ. این برخورد ممکن است شامل درخواست توضیح از کاربر، مسدودکردن حساب نعلبندان وی و یا حتی معرفی وی به مراجع قضائی باشد.

محافظت از خریداران
در نعلبندان حق با خریدار است. به همین دلیل ما از خریداران به شیوه های مختلف محافظت میکنیمـ. ما همچنین از فروشندگان درخواست میکنیمـ که پیش از لیست کردن کالـا قوانین فروش در نعلبندان را مطالعه کنند و به مفاد آن عمل کنند.

کارمزدها
عضویت در نعلبندان و ثبت پیشنهاد قیمت برای کالـاها رایگان است. ما برای سایر خدمات، مانند لیست کردن کالـا، مبلغی دریافت نمیکنیمـ. اما برای کالـاهایی که در نعلبندان به فروش میرسند کارمزد خود را دریافت میکنیمـ که ممکن است در هر زمانی تغییر کند. شما باید کارمزد نعلبندان را پرداخت کنید و از آن طفره نروید.

اجازه به ما برای ارتباط تلفنی با شما
شما به نعلبندان و زیرمجموعه های آن اجازه میدهید که به صورت تلفنی و یا با اس امـ اس در مواقع ضروری با شما تماس بگیرند. شما به نعلبندان اجازه میدهید که کلیه این مکالمات و ارتباطات را آرشیو کند تا بتواند برای برنامه ریزی تجاری خود از آن استفاده کند.

محدودیت در مسوولیت
ما سعی میکنیمـ که در نعلبندان تا آنجا که ممکن است خدماتی ایمن به شما ارائه کنیمـ اما در موارد خارج از حیطه کنترل ما نمیتوانیمـ در رابطه با اتفاقاتی که ممکن است در فروشگاه نعلبندان و زیرمجموعه های آن برای شما رخ دهد (مانند گمـ کردن پول، از دست دادن کنترل حساب نعلبندان، پاک شدن اطلـاعات و...) مسوولیتی را قبول کنیمـ.

دسترسی
وب سایت نعلبندان از ربات ها برای خدمات دهی به کاربران خود استفاده میکند. شما موافقید که از هیچ ربات، اسپایدر و یا نرمـ افزار دیگری برای دسترسی اتوماتیک به وب سایت ما به هر منظوری استفاده نکنید مگر آنکه اجازه ما را داشته باشید.
همچنین شما موافقید که:
کاری انجامـ ندهید که بار سنگینی به وب سایت ما تحمیل کند.

از محتوا و طراحی وب سایت ما در جای دیگری استفاده نکنید مگر آنکه اجازه ما را داشته باشید.

حق ندارید ربات های ما را دور بزنید و یا از هر روش دیگری برای گذشتن از فیلترهای ما استفاده کنید.

شرایط لیست کردن کالـا
با لیست کردن کالـا در وب سایت های نعلبندان، شما موافقید که کارمزد نعلبندان را پرداخت کنید، مسوول محتوای کالـایی که لیست کرده اید باشید و شرایط ذیل را بپذیرید: وقتی شما کالـایی را در نعلبندان لیست میکنید ممکن است تا چند ساعت در نعلبندان قابل جستجو نباشد و همچنین ممکن است نعلبندان اجازه لیست شدن آن را ندهد و حذف کند. ما مسوولیتی برای لیست شدن کالـای شما نداریمـ.

شرایط خرید
شما مسوول هستید که قبل از خرید کالـا و یا ثبت پیشنهاد قیمت برای آن تمامـ توضیحات مربوط به کالـا را بخوانید و تصاویر آن را (در صورت موجود بودن) ببینید. وقتی کالـایی را خریداری میکنید و یا در مزایده برنده میشوید شما در واقع یک معامله قانونی با فروشنده کرده اید که باید قواعد آن رعایت شود.

حریمـ شخصی
ما به هیچ وجه اطلـاعات شخصی شما را به افراد دیگر اجاره نمیدهیمـ و نمیفروشیمـ مگر آنکه اجازه شما را دریافت کنیمـ. ما ممکن است اطلـاعات شخصی شما را با اطلـاعاتی که از شرکت‌های دیگر دریافت میکنیمـ ترکیب کنیمـ تا بتوانیمـ خدمات رسانی بهتری به شما داشته باشمـ.
اگر شما نمیخواهید ایمیل های تبلیغاتی ما را دریافت کنید میتوانید در صفحه تنظیمات گزینه مربوط به آن را غیرفعال کنید.

نحوه طرح دعوی
شما به عنوان خریدار یا فروشنده موافقید که در صورت وجود هرگونه دعوی و شکایت از کاربران دیگر سایت، نعلبندان بین طرفین دعوی قضاوت خواهد کرد و شما قضاوت نعلبندان را بدون اعتراض میپذیرید.

عمومی
فروشگاه اینترنتی نعلبندان حق خود را در تغییر این قراردادنامه در هر زمان که صلـاح ببیند محفوظ میدارد و کاربران آن حق اعتراضی از این بابت ندارند. البته نعلبندان به شیوه های مناسب از جمله درج در وب سایت، ارسال ایمیل و اس امـ اس، کاربران خود را از تغییرات آگاه خواهد کرد.نظر شما در رابطه با مطلب فوق چیست؟

وارد حساب نعلبندان خود شويد تا بتوانيد نظرتان را ثبت کنید. ورود به حساب نعلبندان

مطالب مرتبط

اگر سوال ديگرى داريد و يا اينكه به اطلـاعات و راهنمايى بيشترى نياز داريد لطفا با ما تماس بگيريد. نعلبندان خوشحال ميشود كه بتواند شما را در حل مشكلـاتتان يا پاسخ به سوالـاتتان كمك كند. (حتى اگر سوالى ساده و يا مشكلى معمولى باشد!)

بيشتر آشنا شويد

معرفى نعلبندان
نعلبندان چطور كار ميكند؟
ارتباط با ما
محاسبه کارمزد نعلبندان
توسعه دهندگان وب
دانلود تولبار
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

با ما پول به دست آوريد

كالـاى خود را بفروشيد
ارزانتر از بازار خريد كنيد
تخفیف ها
نقد و نظر خود را بنویسید و جایزه بگیرید!
با معرفی هر کاربر هزار تومان جایزه بگیرید!
دکمه همیاری (Donate)

بگذاريد شما را كمك كنيمـ

حساب نعلبندان شما
راهنماى كاربران
نحوه برگشت دادن كالـا
شیوه‌هاى ارسال كالـا و هزینه هریك
قوانين نعلبندان
سوالـات متداول
ساعت نعلبندان
نماد اعتماد الکترونیک
پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک رفاه پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک ملت پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک پارسیان مرکز رسیدگی به اختلـافات


ارتباط خریدار و فروشنده، فقط از طریق سایت نعلبندان مجاز است. ما کلیه معاملـاتی که از طریق نعلبندان (و یا زیرمجموعه های آن) انجامـ شود را ضمانت میکنیمـ. اطلـاعات بیشتر
کلیه حقوق سايت متعلق به شرکت شبکه نگاه ™ ثبت 5617 میباشد. 1395-1391 © استفاده از سایت فوق به معنای قبول توافقنامه حفظ حريمـ شخصى کاربران و قراردادنامه كاربران است.

ما را با SMS به دوستان خود معرفی کنید - سامانه پیامک (SMS) ما: 11-11-211-599-3000 ارتباط با ما