لیست فروشگاه ها
1 بـهـمـن 1395 
کالـاهای نو و کارکرده خود را در نعلبندان لیست کنید و بفروشید!

نعلبندان راهنماى كاربران اطلـاعات عمومى نوشتن یادداشت در نعلبندان

  
بگرد

لطفا در اين قسمت، كالـاها يا كاربران را جستجو نكنيد. راهنما


نوشتن یادداشت در نعلبندان

824 :بازديد
(0)

نعلبندان برای خریداران (و همینطور فروشندگان) امکان آن را فراهمـ کرده است که در بتوانند در صفحات مختلف سایت نعلبندان، یادداشت بنویسند.

به طور مثال فرض کنید شما از یک سرویس خواب خوشتان آمده است و به نظرتان قیمتش از سایر کالـاهای مشابه به صرفه تر است. برای اینکه نتیجه گیری فوق را فراموش نکنید میتوانید در همان صفحه مشخصات کالـا یک یا چند یادداشت ایجاد کنید. (شکل زیر)

نوشتن یادداشت در نعلبندان

نعلبندان یادداشت های شما را ذخیره میکند و هربار که مجددا به صفحه فوق مراجعه کردید آن یادداشت ها را برایتان نمایش میدهد. برای ایجاد یک یادداشت در یک صفحه، ابتدا باید وارد حساب نعلبندان خود شوید. سپس در بالـای صفحه روی دکمه ایجاد یادداشت (در شکل زیر با رنگ قرمز مشخص شده است) کلیک کنید.

نوشتن یادداشت در نعلبندان

در هر زمان که مایل باشید میتوانید به لیستی از کلیه یادداشت های خود دسترسی داشته باشید. برای این منظور کافیست در نوار بالـای صفحه، منوی حساب شما را باز کنید و گزینه لیست یادداشت ها را انتخاب نمائید.

نکته
یادداشت هایی که هر کاربر ایجاد میکند فقط تسط خود وی قابل مشاهده خواهد بود و به دیگر کاربران قادر به مشاهده آن ها نیستند.نظر شما در رابطه با مطلب فوق چیست؟

وارد حساب نعلبندان خود شويد تا بتوانيد نظرتان را ثبت کنید. ورود به حساب نعلبندان

مطالب مرتبط
معرفی نعلبندان
تولبار نعلبندان
کد پستی
لوگوی نعلبندان

اگر سوال ديگرى داريد و يا اينكه به اطلـاعات و راهنمايى بيشترى نياز داريد لطفا با ما تماس بگيريد. نعلبندان خوشحال ميشود كه بتواند شما را در حل مشكلـاتتان يا پاسخ به سوالـاتتان كمك كند. (حتى اگر سوالى ساده و يا مشكلى معمولى باشد!)

بيشتر آشنا شويد

معرفى نعلبندان
نعلبندان چطور كار ميكند؟
ارتباط با ما
محاسبه کارمزد نعلبندان
توسعه دهندگان وب
دانلود تولبار
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

با ما پول به دست آوريد

كالـاى خود را بفروشيد
ارزانتر از بازار خريد كنيد
تخفیف ها
نقد و نظر خود را بنویسید و جایزه بگیرید!
با معرفی هر کاربر هزار تومان جایزه بگیرید!
دکمه همیاری (Donate)

بگذاريد شما را كمك كنيمـ

حساب نعلبندان شما
راهنماى كاربران
نحوه برگشت دادن كالـا
شیوه‌هاى ارسال كالـا و هزینه هریك
قوانين نعلبندان
سوالـات متداول
ساعت نعلبندان
نماد اعتماد الکترونیک
پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک رفاه پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک ملت پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک پارسیان مرکز رسیدگی به اختلـافات


ارتباط خریدار و فروشنده، فقط از طریق سایت نعلبندان مجاز است. ما کلیه معاملـاتی که از طریق نعلبندان (و یا زیرمجموعه های آن) انجامـ شود را ضمانت میکنیمـ. اطلـاعات بیشتر
کلیه حقوق سايت متعلق به شرکت شبکه نگاه ™ ثبت 5617 میباشد. 1395-1391 © استفاده از سایت فوق به معنای قبول توافقنامه حفظ حريمـ شخصى کاربران و قراردادنامه كاربران است.

ما را با SMS به دوستان خود معرفی کنید - سامانه پیامک (SMS) ما: 11-11-211-599-3000 ارتباط با ما