لیست فروشگاه ها
3 بـهـمـن 1395 
کالـاهای نو و کارکرده خود را در نعلبندان لیست کنید و بفروشید!

نعلبندان راهنماى كاربران خريد در نعلبندان قیمت پیشنهادی خریدار

  
بگرد

لطفا در اين قسمت، كالـاها يا كاربران را جستجو نكنيد. راهنما


قیمت پیشنهادی خریدار

859 :بازديد
(0)

برخی از فروشندگان، درهنگامـ لیست کردن کالـا، گزینه اجازه پیشنهاد قیمت را فعال میکنند و به خریدار اجازه میدهند که قیمت پیشنهادی خود را در صفحه مشخصات کالـا ثبت کند.

خریدار اگر احساس کرد قیمت کالـا بالـاتر از حد معمول است میتواند قیمت پیشنهادی خود را ثبت کند و به اطلـاع فروشنده برساند. پس از ثبت قیمت، یک پیامـ برای فروشنده ارسال میشود و فروشنده میتواند قیمت پیشنهادی را تائید یا رد کند.

اگر قیمت پیشنهادی خریدار مورد تائید فروشنده قرار گرفت، یک پیامـ و یک SMS برای خریدار ارسال میشود و کالـا نیز با قیمت جدید در سبد خرید وی قرار میگیرد.

نکته
سیستمـ ثبت قیمت پیشنهادی فقط در مورد کالـاهایی کار میکند که به صورت قیمت ثابت عرضه شده اند. آن را با مزایده اشتباه نگیرید!

اگر فروشنده هستید برای مشاهده پیشنهادهای ثبت شده برای کالـای خود، به صفحه لیست کالـاهای ثبت شده بروید. در آنجا میتوانید ببینید برای هر کالـا چندتا پیشنهاد ثبت شده است. برای مشاهده جزئیات پیشنهادها، در کنار عنوان هر کالـا روی دکمه کلیک کنید و گزینه پیشنهادهای ثبت شده را انتخاب نمائید.

و اگر خریدار هستید برای مشاهده آرشیو پیشنهاداتی که تاکنون ثبت کرده اید، در بالـای صفحه روی دکمه کلیک کنید و گزینه پیشنهادهای شما را کلیک کنید.نظر شما در رابطه با مطلب فوق چیست؟

وارد حساب نعلبندان خود شويد تا بتوانيد نظرتان را ثبت کنید. ورود به حساب نعلبندان

مطالب مرتبط

اگر سوال ديگرى داريد و يا اينكه به اطلـاعات و راهنمايى بيشترى نياز داريد لطفا با ما تماس بگيريد. نعلبندان خوشحال ميشود كه بتواند شما را در حل مشكلـاتتان يا پاسخ به سوالـاتتان كمك كند. (حتى اگر سوالى ساده و يا مشكلى معمولى باشد!)

بيشتر آشنا شويد

معرفى نعلبندان
نعلبندان چطور كار ميكند؟
ارتباط با ما
محاسبه کارمزد نعلبندان
توسعه دهندگان وب
دانلود تولبار
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

با ما پول به دست آوريد

كالـاى خود را بفروشيد
ارزانتر از بازار خريد كنيد
تخفیف ها
نقد و نظر خود را بنویسید و جایزه بگیرید!
با معرفی هر کاربر هزار تومان جایزه بگیرید!
دکمه همیاری (Donate)

بگذاريد شما را كمك كنيمـ

حساب نعلبندان شما
راهنماى كاربران
نحوه برگشت دادن كالـا
شیوه‌هاى ارسال كالـا و هزینه هریك
قوانين نعلبندان
سوالـات متداول
ساعت نعلبندان
نماد اعتماد الکترونیک
پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک رفاه پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک ملت پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک پارسیان مرکز رسیدگی به اختلـافات


ارتباط خریدار و فروشنده، فقط از طریق سایت نعلبندان مجاز است. ما کلیه معاملـاتی که از طریق نعلبندان (و یا زیرمجموعه های آن) انجامـ شود را ضمانت میکنیمـ. اطلـاعات بیشتر
کلیه حقوق سايت متعلق به شرکت شبکه نگاه ™ ثبت 5617 میباشد. 1395-1391 © استفاده از سایت فوق به معنای قبول توافقنامه حفظ حريمـ شخصى کاربران و قراردادنامه كاربران است.

ما را با SMS به دوستان خود معرفی کنید - سامانه پیامک (SMS) ما: 11-11-211-599-3000 ارتباط با ما