لیست فروشگاه ها
1 بـهـمـن 1395 
کالـاهای نو و کارکرده خود را در نعلبندان لیست کنید و بفروشید!

نعلبندان راهنماى كاربران خريد در نعلبندان شرایط برگشت کالـا در صورت عدمـ رضایت خریدار

  
بگرد

لطفا در اين قسمت، كالـاها يا كاربران را جستجو نكنيد. راهنما


شرایط برگشت کالـا در صورت عدمـ رضایت خریدار

1901 :بازديد
(0)

از تاریخ 1392/10/10 به بعد، شما میتوانید برای حل اختلـافات، به مرکز رسیدگی به اختلـافات مراجعه کنید.اگر شما کالـایی را در نعلبندان خریداری کردید و از آن راضی نبودید با شرایط زیر میتوانید آن را به فروشنده برگشت دهید (یا اصطلـاحا پس دهید). اما باید برای اینکار دلیل موجهی داشته باشید. دلـایلی که بر طبق آن خریدار میتواند کالـا را برگشت دهد در زیر قید شده است.

اگر فروشنده در مشخصات کالـا قید کرده باشد که کالـا را پس میگیرد شما میتوانید کالـا را برگشت دهید. البته ممکن است فروشنده شرایطی را برای برگشت دادن کالـا لحاظ کرده باشد. آن ها را مطالعه کنید و ببینید آیا دلیلی موجه برای برگشت کالـا وجود دارد یا خیر.

برخی از فروشندگان در مشخصات کالـا قید میکنند که کالـا را در هر شرایطی پس میگیرند. این نوع فروشندگان آنقدر از کالـای خود مطمئن هستند که دلواپس برگشت خوردن کالـا نیستند. در صورتیکه چنین کالـایی را خریداری کردید میتوانید آن را برگشت دهید.

اگر کالـایی که دریافت کردید با آنچه که فروشنده در مشخصات کالـا نوشته مطابقت نداشت میتوانید کالـا را برگشت دهید. به طور مثال فروشنده ادعا کرده که کالـا نو است اما کالـایی که به دست شما رسیده کارکرده است.

اگر فروشنده کالـا را مطابق با سفارش شما ارسال نکرده میتوانید کالـا را برگشت دهید. به طور مثال شما 4 عدد کفش سفارش دادید و پول آن را پرداخت کردید اما فروشنده 3 عدد برای شما فرستاده است.

اگر کالـایی که به دست شما رسیده با تصاویری که از کالـا در نعلبندان قرار گرفته یکسان نبود میتوانید کالـا را برگشت دهید.

اگر کالـا معیوب، آسیب دیده و یا غیرقابل استفاده بود و فروشنده این موضوع را در مشخصات کالـا قید نکرده بود شما میتوانید کالـا را برگشت دهید.

اگر به علت بسته بندی نامناسب و مشکلـات حمل و نقل و یا هر دلیل دیگری کالـایی که به دست شما رسیده دچار آسیب و خسارت شد، مسوولیت آن به عهده فروشنده بوده و شما میتوانید کالـا را برگشت دهید.

و اگر به هر دلیل منطقی و قانونی دیگری، فکر میکنید حق دارید کالـا را برگشت دهید میتوانید نسبت به اینکار اقدامـ کنید.

به هرحال در تمامی موارد نعلبندان به عنوان واسطه بین فروشنده و خریدار، قضاوت خواهد کرد که آیا خریدار میتواند کالـا را برگشت دهد یا خیر.

نکات
کلیه هزینه های ارسال و برگشت کالـا، بر عهده فرد خاطی است که میتواند فروشنده یا خریدار باشد.

ملـاک قضاوت نعلبندان، اطلـاعاتی است که در صفحه مشخصات کالـا ذکر شده است. به طور مثال اگر در صفحه مشخصات کالـا، ذکر شده باشد که کالـا نو است اما کالـایی دست دومـ برای خریدار ارسال شده باشد آنگاه خاطی فروشنده است.

برای اجتناب از تقلب، از زمان پرداخت وجه توسط خریدار، تا زمان اعلـامـ رضایت خریدار، فروشنده نمیتواند کالـای خود را ویرایش کند و یا مشخصات آن را تغییر دهد و یا تصاویر آن را دستکاری کند.

در صورت برگشت کالـا، نعلبندان وجه دریافتی از خریدار را بدون کسر حتی یک ریال به حساب بانکی وی واریز خواهد کرد و کالـا را پس از جریمه فروشنده، به وی مسترد خواهد نمود.

البته نعلبندان به کلیه فروشندگان و خریداران خود اعتماد کامل دارد و دستورالعمل های فوق فقط در موارد نادری که ممکن است پیش آید به کار خواهد رفت. ما سعی داریمـ با کمک به فروشندگان و رعایت حقوق خریداران، نعلبندان را به مکانی ایمن برای خرید و فروش تبدیل کنیمـ.

برای آشنایی با قوانین مربوط به کیفیت کالـای خریداری شده اینجا را کلیک کنید.
برای آشنایی با نحوه برگشت دادن کالـا اینجا را کلیک کنید.نظر شما در رابطه با مطلب فوق چیست؟

وارد حساب نعلبندان خود شويد تا بتوانيد نظرتان را ثبت کنید. ورود به حساب نعلبندان

مطالب مرتبط

اگر سوال ديگرى داريد و يا اينكه به اطلـاعات و راهنمايى بيشترى نياز داريد لطفا با ما تماس بگيريد. نعلبندان خوشحال ميشود كه بتواند شما را در حل مشكلـاتتان يا پاسخ به سوالـاتتان كمك كند. (حتى اگر سوالى ساده و يا مشكلى معمولى باشد!)

بيشتر آشنا شويد

معرفى نعلبندان
نعلبندان چطور كار ميكند؟
ارتباط با ما
محاسبه کارمزد نعلبندان
توسعه دهندگان وب
دانلود تولبار
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

با ما پول به دست آوريد

كالـاى خود را بفروشيد
ارزانتر از بازار خريد كنيد
تخفیف ها
نقد و نظر خود را بنویسید و جایزه بگیرید!
با معرفی هر کاربر هزار تومان جایزه بگیرید!
دکمه همیاری (Donate)

بگذاريد شما را كمك كنيمـ

حساب نعلبندان شما
راهنماى كاربران
نحوه برگشت دادن كالـا
شیوه‌هاى ارسال كالـا و هزینه هریك
قوانين نعلبندان
سوالـات متداول
ساعت نعلبندان
نماد اعتماد الکترونیک
پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک رفاه پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک ملت پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک پارسیان مرکز رسیدگی به اختلـافات


ارتباط خریدار و فروشنده، فقط از طریق سایت نعلبندان مجاز است. ما کلیه معاملـاتی که از طریق نعلبندان (و یا زیرمجموعه های آن) انجامـ شود را ضمانت میکنیمـ. اطلـاعات بیشتر
کلیه حقوق سايت متعلق به شرکت شبکه نگاه ™ ثبت 5617 میباشد. 1395-1391 © استفاده از سایت فوق به معنای قبول توافقنامه حفظ حريمـ شخصى کاربران و قراردادنامه كاربران است.

ما را با SMS به دوستان خود معرفی کنید - سامانه پیامک (SMS) ما: 11-11-211-599-3000 ارتباط با ما