لیست فروشگاه ها
1 بـهـمـن 1395 
کالـاهای نو و کارکرده خود را در نعلبندان لیست کنید و بفروشید!

نعلبندان راهنماى كاربران ارتباط با نعلبندان گزارش تخلف

  
بگرد

لطفا در اين قسمت، كالـاها يا كاربران را جستجو نكنيد. راهنما


گزارش تخلف

3962 :بازديد
(0)

اگر در نعلبندان کالـایی را مشاهده کردید که غیرمجاز لیست شده و یا فروشنده آن از قوانین نعلبندان تخطی کرده است به صفحه مشخصات همان کالـا مراجعه و در سمت چپ جایی که نوشته شده است آیا فروش کالـای فوق غیرمجاز است؟ روی دکمه بله کلیک کنید.

در صورتی که کالـایی را خریداری کرده و از فروشنده آن شکایت دارید میتوانید از وی شکایت کنید. برای اطلـاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

در صورت مشاهده سایر تخلفات، مانند تخطی از قراردادنامه کاربران و یا توافقنامه حفظ حریمـ شخصی کاربران و یا سایر موارد، لطفا به یکی از شیوه‌ های زیر تخلف را به ما گزارش کنید.

ایجاد و ارسال تیکت (راهی که ما توصیه میکنیمـ چراکه امکان بررسی سریعتر تخلف فراهمـ خواهد بود و شما نیز از نتیجه بررسی آگاه میشوید)

ارسال ایمیل به نشانی support@nalbandan.com

نعلبندان مصممـ است همه تخلفات را با سرعت بررسی کرده و با متخلف برخورد کند. این برخورد ممکن است شامل درخواست توضیح از کاربر، مسدود کردن حساب نعلبندان وی و یا حتی معرفی به مراجع قضائی باشد.نظر شما در رابطه با مطلب فوق چیست؟

وارد حساب نعلبندان خود شويد تا بتوانيد نظرتان را ثبت کنید. ورود به حساب نعلبندان

مطالب مرتبط

اگر سوال ديگرى داريد و يا اينكه به اطلـاعات و راهنمايى بيشترى نياز داريد لطفا با ما تماس بگيريد. نعلبندان خوشحال ميشود كه بتواند شما را در حل مشكلـاتتان يا پاسخ به سوالـاتتان كمك كند. (حتى اگر سوالى ساده و يا مشكلى معمولى باشد!)

بيشتر آشنا شويد

معرفى نعلبندان
نعلبندان چطور كار ميكند؟
ارتباط با ما
محاسبه کارمزد نعلبندان
توسعه دهندگان وب
دانلود تولبار
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

با ما پول به دست آوريد

كالـاى خود را بفروشيد
ارزانتر از بازار خريد كنيد
تخفیف ها
نقد و نظر خود را بنویسید و جایزه بگیرید!
با معرفی هر کاربر هزار تومان جایزه بگیرید!
دکمه همیاری (Donate)

بگذاريد شما را كمك كنيمـ

حساب نعلبندان شما
راهنماى كاربران
نحوه برگشت دادن كالـا
شیوه‌هاى ارسال كالـا و هزینه هریك
قوانين نعلبندان
سوالـات متداول
ساعت نعلبندان
نماد اعتماد الکترونیک
پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک رفاه پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک ملت پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک پارسیان مرکز رسیدگی به اختلـافات


ارتباط خریدار و فروشنده، فقط از طریق سایت نعلبندان مجاز است. ما کلیه معاملـاتی که از طریق نعلبندان (و یا زیرمجموعه های آن) انجامـ شود را ضمانت میکنیمـ. اطلـاعات بیشتر
کلیه حقوق سايت متعلق به شرکت شبکه نگاه ™ ثبت 5617 میباشد. 1395-1391 © استفاده از سایت فوق به معنای قبول توافقنامه حفظ حريمـ شخصى کاربران و قراردادنامه كاربران است.

ما را با SMS به دوستان خود معرفی کنید - سامانه پیامک (SMS) ما: 11-11-211-599-3000 ارتباط با ما