اگر خریدار باسابقه و تجربه ای هستید و از قیمت ها و کیفیت کالـاها مطلعید و یا اگر کالـایی را قبلـا خریداری کردید و تجربه خرید آن را دارید پس لطفا به خریداران دیگر نعلبندان کمک کنید، تجربه خود را با آنان در میان بگذارید و علـاوه بر اجر معنوی که از این کار میبرید از جوایز و تخفیف های نعلبندان نیز برخوردار شوید.

جوایز و امتیازات
نعلبندان برای کاربرانی که برای 20 کالـای مختلف در فروشگاه اینترنتی نعلبندان، نقدی مفید بنویسند امتیازاتی در نظر گرفته است.

بهره مندی از 1% تخفیف برای همه کالـاها تا مدت یک سال
همانطور که میدانید نعلبندان هرازچندگاهی برای برخی از کالـاهای عرضه شده، تخفیف هایی بین 1 تا 3 درصد در نظر میگیرد. این تخفیف ها مهلت استفاده دارند (بین 24 تا 48 ساعت) و خریداران فقط میتوانند در همین مهلت از آن ها استفاده کنند.
اما کسانی که برنده جایزه نقدنویسی نعلبندان میشوند نه تنها میتوانند از 1% تخفیف برای همه کالـاهای عرضه شده در نعلبندان استفاده کنند بلکه این تخفیف دیگر مهلت ندارد و میتوان از آن تا مدت یکسال استفاده کرد.

جایزه ویژه نعلبندان
علـاوه بر تخفیف های یکساله، نعلبندان به این کاربران یک جایزه ویژه به عنوان قدردانی هدیه خواهد داد و برای آن ها با پست ارسال خواهد کرد.

نحوه نوشتن نقد و نظر
وارد حساب نعلبندان خود شوید. اگر حساب نعلبندان ندارید یکی باز کنید.

در نعلبندان جستجو کنید و کالـاهایی که در مورد آن ها اطلـاعات کافی دارید و یا تجربه خرید آن ها را داشته اید را پیدا کنید.

کالـا را باز کنید (به صفحه مشخصات کالـا بروید) و در قسمت سوال از فروشنده و نقد کالـا نقد و یا نظر خود را بنویسید.

برای هر کالـا فقط یک نقد بنویسید.

نقدتان باید مفید و کاربردی باشد. طوریکه به خریدار برای خرید کالـا کمک کند. فقط در این صورت نقد شما برای برنده شدن جوایز نعلبندان قابل محاسبه خواهد بود.