آخرین بروزرسانی: 18 اسفند 1393
این توافقنامه حفظ حریمـ شخصی، حقوق شما را در رابطه با مجموعه‌های ما، استفاده از امکانات ما، به اشتراک گذاری اطلـاعات و حفاظت از اطلـاعات شخصی شما تشریح میکند.
این توافقنامه در مورد وب سایت نعلبندان و تمامی وب سایت‌های مرتبط با آن، نرمـ‌افزارها و ابزارهایی که این توافقنامه به آن‌ها اشاره دارد به کار میرود و تعیین میکند که شما چطور میتوانید از آن‌ها استفاده کنید.

شما میتوانید سوالـات خود را در رابطه با سیاست حفظ حریمـ شخصی مطرح کنید و پاسخ بگیرید.

با استفاده از نعلبندان، سایت‌های مرتبط و ابزارهای آن، و یا عضویت در آن، شما خود به خود در واقع رضایت خود را از نعلبندان و قراردادنامه کاربران اعلـامـ کرده‌اید.

ما ممکن است در هر لحظه این توافقنامه را تغییر دهیمـ. تغییرات در روی سایت نعلبندان قابل رویت خواهند بود. تمامی تغییرات در متن این توافقنامه یک هفته پس از قرار گرفتن در روی سایت قابل اجراء خواهند بود. البته ما به کمک تمامی شیوه‌های در دسترس از قبیل پیامک و ایمیل شما را از تغییرات مطلع خواهیمـ کرد.

این توافقنامه آخرین بار در تاریخ 11 مرداد 1391 تغییر کرده و از آن زمان معتبر است.

استانداردهای عمومی در توافقنامه
بعضی از سایت‌های نعلبندان ممکن است که سیاست حفظ حریمـ شخصی متفاوتی داشته باشند که بسته به قوانین و عرف کشوری دارد که سایت در آن فعال است و به مردمـ آن کشور سرویس میدهد.

شما میتوانید از سایت ما استفاده کنید و آن را مرور کنید بدون آنکه نیاز باشد به ما بگویید که چه کسی هستید و یا اطلـاعات شخصی خود را در اختیار ما بگذارید. اگر عضو شوید شما اطلـاعات شخصی خود را به ما میدهید و دیگر ناشناس نخواهید بود. اگر اطلـاعات شخصی خود را به ما دادید در واقع شما به ما اجازه داده‌اید که این اطلـاعات را در روی سرورهای خود در نقاط مختلف جهان ذخیره کنیمـ.

اطلـاعات مورد استفاده ما
وقتی شما از وب سایت ما بازدید به عمل میآورید و یا از ابزارهای ما استفاده میکنید ما اطلـاعاتی که از طریق کامپیوتر، گوشی موبایل و یا سایر دستگاه‌ها برایمان ارسال میشود را استفاده میکنیمـ.

ما از اطلـاعات ارسالی زیر استفاده میکنیمـ تا بتوانیمـ به شیوه‌ای رضایتمندانه به شما سرویس بدهیمـ:
نشانی پست الکترونیکی (ایمیل)، شماره تلفن، شماره موبایل، اطلـاعات تماس فیزیکی و در صورت نیاز اطلـاعات مالی مثل شماره حساب بانکی و غیره

اطلـاعات تراکنش‌های مالی در رابطه با فعالیت‌های شما در سایت (مانند پیشنهاد قیمت، واریز وجه، خرید و فروش در نعلبندان)

اطلـاعات شخصی که شما در نظرات خود ارائه میدهید. و همچنین سلیقه شما در انتخاب یک کالـا (رنگ کالـا، جنسیت و...)

اطلـاعات شخصی دیگری که ممکن است ما از شما بخواهیمـ.

اطلـاعات دیگری که از جاهای دیگر جمع آوری میشود. (مانند آی پی شما، موقعیت جغرافیایی شما و...)

نحوه استفاده از اطلـاعات
هدف اصلی ما از جمع آوری اطلـاعات شما آنست که بتوانیمـ دسترسی به سایت خود را برای شما فراهمـ کنیمـ و تجربه‌ای ایمن و لذت بخش هنگامـ استفاده از امکانات سایت نعلبندان داشته باشید.
ما ممکن است از اطلـاعات شخصی شما در موارد زیر استفاده کنیمـ:

اجازه برای استفاده از امکانات سایت و خدمات مورد نیاز شما

دریافت کارمزد و حل مشکلـات احتمالی شما

پیشگیری، شناسایی و تشخیص دسترسی‌های غیرمجاز احتمالی و نقض احتمالی قراردادنامه کاربران ما

اطلـاع رسانی به شما در مورد مسایلی که باید حتما به اطلـاع شما برسد. (مانند بروزرسانی سایت، دریافت سفارش، واریز وجه و...)

ارتباط با شما از طریق تلفن، ایمیل و پیامک

بازاریابی
ما به هیچ وجه اطلـاعات شخصی شما را به افراد دیگر اجاره نمیدهیمـ و نمیفروشیمـ مگر آنکه اجازه شما را دریافت کنیمـ. ما ممکن است اطلـاعات شخصی شما را با اطلـاعاتی که از شرکت‌های دیگر دریافت میکنیمـ ترکیب کنیمـ تا بتوانیمـ خدمات رسانی بهتری به شما داشته باشمـ.

اگر شما نمیخواهید ایمیل های تبلیغاتی ما را دریافت کنید میتوانید در صفحه تنظیمات گزینه مربوط به آن را غیرفعال کنید.

افشای اطلـاعات شخصی شما
ما اطلـاعات شخصی شما را در صورت دستور مراجع قضایی و قانونی به آنان ارائه میدهیمـ. که این اطلـاعات ممکن است نامـ و نامـ خانوادگی شما، نشانی شما، شماره حساب بانکی شما و یا آی پی شما باشد.
در غیر اینصورت ما اگر ناچار نباشیمـ به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی اطلـاعات شخصی شما را به فرد ثالثی نخواهیمـ داد.

اطلـاعاتی که شما در نعلبندان به اشتراک میگذارید
ID شما در نعلبندان پلی ارتباطی بین شما و سایر کاربران است. سایر کاربران میتوانند پیشنهادات شما، خریدهای شما، لیست کالـاهایی که میفروشید، نظرات شما و میزان اعتبار شما را ببینند.

اگر شما از طریق یک کامپیوتر عمومی و یا کامپیوتری که در یک کافی نت هست به سایت ما دسترسی دارید برخی اطلـاعات دیگر شما مانند شماره موبایل، ‌ کلمه عبور و آرشیو کالـاهایی که مشاهده کردید نیز ممکن است برای کسی که بعد از شما از کامپیوتر استفاده میکند قابل مشاهده باشد.

استفاده از اطلـاعات نعلبندان
نعلبندان به شما اجازه میدهد که اطلـاعات شخصی و مالی خود را به اشتراک بگذارید تا بتوانید تراکنش های مالی را انجامـ دهید و کالـای خود را بفروشید. ما از شما انتظار داریمـ همانطور که حقوق خود را محترمـ میدانید حقوق دیگر کاربران را نیز محترمـ بشمارید. برای اینکه ما بتوانیمـ اطلـاعات شخصی و مالی شما را محرمانه نگاه داریمـ کاری کرده‌ایمـ که سایر کاربران تنها بتوانند بخشی از اطلـاعات شما را مشاهده کنند. در همه حال، شما باید به سایر کاربران این حق را بدهید که بدانند چه اطلـاعاتی در مورد آنان جمع‌آوری کرده‌اید و اگر بخواهند بتوانند نامـ خود را از لیست‌های شما حذف کنند.

شما قبول میکنید که از اطلـاعات فقط در موارد زیر استفاده کنید:
به منظور انجامـ تراکنش‌های مالی

به منظور ارسال کالـا برای خریدار و کسب رضایت وی

سایر اهدافی که یک کاربر تقاضا کرده است.

کوکی‌ها
ما از کوکی‌ها cookies (فایل کوچکی که در دستگاه یا کامپیوتر مورد استفاده شده ذخیره میشود) در برخی از صفحات وب سایت خود استفاده میکنیمـ تا بتوانیمـ محتوای مناسبی برای شما نمایش دهیمـ. برخی از نکات را در رابطه با کوکی‌ها باید بدانید:
ما تنها از طریق کوکی‌ها میتوانیمـ برخی از امکانات و ابزارهای خود را به شما عرضه کنیمـ.

ما از کوکی‌ها استفاده میکنیمـ تا بتوانیمـ شما را شناسایی کنیمـ.

اغلب کوکی‌ها session cookies هستند. به این معنی که آن‌ها به صورت اتوماتیک با بستن مرورگر، بسته میشوند.

شما در هر زمان که مایل باشید میتوانید کوکی‌های ما را از روی سیستمـ خود حذف کنید. روش این کار بسته به نوع مرورگر متفاوت است.

هرزنامه و بدافزار جاسوسی
ما و کاربران ما به هیج وجه هرزنامه (spam) را تحمل نمیکنند. متن‌های تکراری و بیهوده که جنبه تبلیغاتی دارد در نعلبندان جایی ندارد. لطفا ارتباط خود را با نعلبندان و کاربران آن طوری برقرار کنید که باعث نارضایتی کسی نشود. اگر کاربری با ایجاد هرزنامه شما را آزار میدهد حتما به ما گزارش کنید.

دسترسی، مشاهده و تغییر اطلـاعات شخصی
کلمه عبور شما کلید دسترسی به حساب نعلبندان شما است. در کلمه عبور خود از حروف و اعداد و کاراکترهای ویژه استفاده کنید و آن را به کسی ندهید. اگر شما کلمه عبور خود را به سایر کاربران بدهید یا آن را در جایی به اشتراک بگذارید این را در نظر داشته باشید که شما مسئول تمامی اتفاقات بعد از آن در حساب نعلبندان خود هستید. بنابراین اگر شما کلمه عبور خود را از دست دادید حتما باید در اولین فرصت کلمه عبور خود را تغییر دهید.

شما میتوانید اطلـاعات شخصی خود را با ورود به حساب نعلبندان ببینید یا تغییر دهید. ما معمولـا اطلـاعات شخصی را تغییر نمیدهیمـ و کاری با آن نداریمـ. چون با توجه به تعداد زیاد کاربران، کاریست بسیار سخت. شما باید به صورت دوره‌ای نسبت به بروزرسانی اطلـاعات شخصی خود اقدامـ نمائید. به طور مثال ممکن است یک حساب بانکی شما انقضاء یابد که در نتیحه باید نسبت به بروزرسانی آن در نعلبندان اقدامـ نمائید. اگر حساب شما مسدود شود (به هر دلیلی) دیگر شما امکان دسترسی به اطلـاعات شخصی و تغییر آن را نخواهید داشت.

ما اطلـاعات شخصی را چگونه محافظت میکنیمـ؟
در این توافقنامه ما از اصطلـاح اطلـاعات شخصی در رابطه با کلیه اطلـاعاتی که مربوط به یک کاربر میشود استفاده میکنیمـ که میتواند هویت آن کاربر را مشخص کند. ما اطلـاعات شخصی شما را در روی سرورهای خود در آمریکا نگهداری میکنیمـ. سرورهای مورد استفاده ما کاملـا امن و بروز هستند و سال‌هاست که امتحان خود را به خوبی پس داده‌اند. ما برای نگهداری از اطلـاعات شخصی شما از بهترین سیستمـ‌های امنیتی استفاده میکنیمـ.

شخص ثالث
این توافقنامه فقط در مورد اطلـاعاتی به کار میرود که ما از شما جمع‌آوری میکنیمـ. اگر شما اطلـاعات شخصی خود را به اشخاص ثالث، مانند خریداران و پیشنهاددهندگان بگذارید، ما تضمینی در مورد امنیت اطلـاعات شخصی شما نخواهیمـ داد.