لیست فروشگاه ها
1 بـهـمـن 1395 
کالـاهای نو و کارکرده خود را در نعلبندان لیست کنید و بفروشید!

نعلبندان راهنماى كاربران اطلـاعات عمومى حواله بین بانکی (پایا)

  
بگرد

لطفا در اين قسمت، كالـاها يا كاربران را جستجو نكنيد. راهنما


حواله بین بانکی (پایا)

2389 :بازديد
(0)

حواله بین بانکی (پایا) نوعی حواله است که به افراد اجازه میدهد با در دست داشتن شماره شبا فردی دیگر، وجه را به حساب وی واریز کنند. معمولـا انتقال با قدری تاخیر و در پایان روز انجامـ میشود.

نکات
مشتری با تأیید این دستور پرداخت به بانک اجازه میدهد تا وجه مورد انتقال را در تاریخ انجامـ حواله (تاریخ مؤثر) همراه با کارمزدهای مربوطه از حساب وی برداشت نموده و به حساب ذینفع منتقل نماید.

درخواست حواله صادر شده پس از پذیرش آن توسط بانک، جزو تعهدات بانک مبدأ بوده و پس از ارسال در تاریخ انجامـ حواله (تاریخ مؤثر)، قطعی و غیر قابل برگشت محسوب میشود.

استرداد وجه مورد انتقال پس از پذیرش درخواست حواله توسط بانک به هیچ وجه امکان پذیر نمیباشد.

بانک پذیرنده متعهد است درتاریخ مورد درخواست از سوی مشتری (تاریخ مؤثر)، وجه آن را از طریق سامانه بانک مرکزی به بانک مقصد ارسال نماید.

مسئولیت واریز وجه انتقال داده شده به حساب ذینفع (مقصد) پس از ارسال توسط این بانک، برعهده بانک ذینفع (مقصد) بوده و لذا مسئولیتی دراین خصوص متوجه بانک پذیرنده نمیباشد.

مبنای تبادل وجوه ازطریق پایا، صرفاً شناسه حساب بانکی ایران (شبا-IBAN) می‌باشد لذا مسئولیتی ازنظر تطابق شبای ذکر شده با سایر مشخصات ذینفع، متوجه بانک مبدأ و مقصد نمیباشد.

درصورتی که تاریخ انجامـ حواله (تاریخ مؤثر)، به نحوی از انحاء تعطیل شود یا به دلیل مشکلـات مربوط به بستر ارتباطی سامانه پایا، حواله در تاریخ مؤثر ارسال نشود، این بانک به شرط اعطای مجوز ارسال مجدد توسط مشتری، انتقال را در اولین روز کاری بعد از تعطیلی انجامـ میدهد.

مسئولیت عواقب ناشی از هرگونه خطا یا اشتباه در مندرجات فرمـ درخواست حواله بر عهده درخواست کننده آن میباشد.

درصورتی که به هر دلیل (بسته بودن حساب، اشتباه در درج شبا (IBAN) و نظایر آن) امکان واریز وجه به حساب ذینفع ذکر شده در متن دستور پرداخت وجود نداشته باشد، بانک اصل وجه مورد انتقال را پس از دریافت از بانک مقصد، حداکثر تا پایان روز کاری بعد به حساب درخواست کننده برمیگرداند دراین صورت نیز کارمزد دستور پرداخت قابل استرداد نیست.
منبع: بانک ملتنظر شما در رابطه با مطلب فوق چیست؟

وارد حساب نعلبندان خود شويد تا بتوانيد نظرتان را ثبت کنید. ورود به حساب نعلبندان

مطالب مرتبط
معرفی نعلبندان
تولبار نعلبندان
کد پستی
لوگوی نعلبندان

اگر سوال ديگرى داريد و يا اينكه به اطلـاعات و راهنمايى بيشترى نياز داريد لطفا با ما تماس بگيريد. نعلبندان خوشحال ميشود كه بتواند شما را در حل مشكلـاتتان يا پاسخ به سوالـاتتان كمك كند. (حتى اگر سوالى ساده و يا مشكلى معمولى باشد!)

بيشتر آشنا شويد

معرفى نعلبندان
نعلبندان چطور كار ميكند؟
ارتباط با ما
محاسبه کارمزد نعلبندان
توسعه دهندگان وب
دانلود تولبار
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

با ما پول به دست آوريد

كالـاى خود را بفروشيد
ارزانتر از بازار خريد كنيد
تخفیف ها
نقد و نظر خود را بنویسید و جایزه بگیرید!
با معرفی هر کاربر هزار تومان جایزه بگیرید!
دکمه همیاری (Donate)

بگذاريد شما را كمك كنيمـ

حساب نعلبندان شما
راهنماى كاربران
نحوه برگشت دادن كالـا
شیوه‌هاى ارسال كالـا و هزینه هریك
قوانين نعلبندان
سوالـات متداول
ساعت نعلبندان
نماد اعتماد الکترونیک
پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک رفاه پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک ملت پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک پارسیان مرکز رسیدگی به اختلـافات


ارتباط خریدار و فروشنده، فقط از طریق سایت نعلبندان مجاز است. ما کلیه معاملـاتی که از طریق نعلبندان (و یا زیرمجموعه های آن) انجامـ شود را ضمانت میکنیمـ. اطلـاعات بیشتر
کلیه حقوق سايت متعلق به شرکت شبکه نگاه ™ ثبت 5617 میباشد. 1395-1391 © استفاده از سایت فوق به معنای قبول توافقنامه حفظ حريمـ شخصى کاربران و قراردادنامه كاربران است.

ما را با SMS به دوستان خود معرفی کنید - سامانه پیامک (SMS) ما: 11-11-211-599-3000 ارتباط با ما