لیست فروشگاه ها
3 بـهـمـن 1395 
کالـاهای نو و کارکرده خود را در نعلبندان لیست کنید و بفروشید!

نعلبندان راهنماى كاربران سوالـات متداول چگونه کالـای خود را لیست کنمـ؟

  
بگرد

لطفا در اين قسمت، كالـاها يا كاربران را جستجو نكنيد. راهنما


چگونه کالـای خود را لیست کنمـ؟

1445 :بازديد
(0)

قبل از هرچیز باید یک حساب نعلبندان باز کنید. برای اینکار در بالـای صفحه منوی حساب شما را باز کنید و روی دکمه ساخت حساب نعلبندان کلیک کنید تا صفحه عضویت در نعلبندان ظاهر شود. حال اطلـاعات خود از قبیل کشور محل اقامت، نامـ و نامـ خانوادگی، شماره موبایل و نشانی ایمیل را وارد کرده و یک کلمه عبور برای محافظت از حساب نعلبندانتان انتخاب کنید. اگر نشانی ایمیل ندارید در قسمت ایمیل چیزی ننویسید. سپس کد امنیتی که در تصویر مشاهده میکنید را وارد کنید و در نهایت روی دکمه ثبت کلیک نمائید.

حال باید هویت خود را تائید کنید. نعبندان فقط با فروشندگان و خریدارانی که هویت خود را تائید کرده اند معامله میکند. اگر قبلـا در نعلبندان یک حساب نعلبندان باز کرده اید و میتوانید وارد حساب نعلبندان خود شوید نیازی به انجامـ اینکار ندارید. کافیست در بالـای صفحه منوی حساب شما را باز کنید و وارد حساب نعلبندان خود شوید. در غیر اینصورت بلـافاصله بعد از عضویت اولیه، یک SMS از طرف نعلبندان برایتان ارسال میشود که حاوی یک کد 6 رقمی است. کد فوق را باید در اینجا وارد کنید. اگر اینکار را درست انجامـ دهید هویت شما تائید میشود و وارد حساب نعلبندان خود میشوید.

در بخش حساب نعلبندان، امکانات متعددی پیش روی شماست. میتوانید لیست کالـاهای خود را مشاهده کنید، سفارشات خریداران را پیگیری نمائید و تاریخچه نقل و انتقالـات مالی را ببینید. برای ثبت یک کالـا، در بالـای صفحه، منوی حساب شما را باز کنید و گزینه لیست کردن یک کالـا را انتخاب کنید تا به صفحه انتخاب یک گروه بروید.

پیش از لیست کردن کالـا، باید مشخص کنید که میخواهید کالـایتان را در چه گروه و دسته ای جای دهید. به طور مثال اگر کالـای شما یک کارد آشپزخانه است باید در گروه خانه و باغ و زیرگروه آشپزخانه و ناهارخوری جای گیرد. پس ابتدا یکی از گروه ها را انتخاب کنید و سپس زیرگروه مناسب را برگزینید. در نهایت دکمه ادامه را کلیک کنید تا به صفحه ثبت مشخصات کالـا بروید.

اکنون باید مشخصات کالـا را به صورت مشروح بنویسید. کلیه فیلدها را تکمیل کنید و در ذکر مشخصات کالـا گفتار نیک داشته باشید.
عنوان کالـا: انتخاب یک عنوان مناسب اهمیت زیادی دارد. زیرا خریداران کالـای شما را با عنوان آن پیدا میکنند. شما میتوانید 55 حرف در قسمت عنوان بنویسید. از آن به خوبی استفاده کنید. از کلماتی استفاده کنید که خریداران آن را جستجو میکنند. از عبارتی استفاده کنید که کاملـا کالـا را توصیف میکند. حتی اگر مشابه گروه کالـا باشد و آن را تکرار کند.
عنوان تکمیلی: با نوشتن یک عنوان تکمیلی میتوانید خریدارانی که نتایج جستجو را بررسی میکنند جذب کنید. در قسمت عنوان تکمیلی میتوانید تا 55 حرف بنویسید. از آن به خوبی استفاده کنید. فواید و ویژگی‌های کالـا را بنویسید. اطلـاعات تکمیلی که در قسمت عنوان کالـا جای نمیگیرد را در اینجا بنویسید.
شرایط کالـا: یکی از گزینه ها را که به شرایط کالـای شما نزدیکتر است انتخاب کنید. شرایط واقعی کالـا را به خریدار بگویید. شما در قبال آنچه انتخاب میکنید مسئول هستید.
مشخصات کالـا: مشخصات کالـای خود را بنویسید تا به خریداران کمک کنید کالـای شما را پیدا کنند.‌ معمولـا خریداران به جزئیات کالـا دقت میکنند و در جستجوی خود از جزئیات کمک میگیرند.
شرح کالـا: در این قسمت کالـایی که میخواهید بفروشید را کاملـا توصیف کنید.
روش فروش و قیمت کالـا: در نعلبندان شما به دو شیوه میتوانید کالـای خود را بفروشید.
الف) فروش به قیمت ثابت
در حالت فوق، کالـا به خریدار آن به قیمت تعیین شده فروخته میشود.
ب) به مزایده گذاشتن کالـا
اگر کالـای خود را به شیوه فوق لیست کنید خریداران کالـای شما قیمت پیشنهادی خود را ثبت میکنند و شما میتوانید کالـا را به بالـاترین پیشنهاد بفروشید. در این حالت، قیمتی که برای کالـا تعیین میکنید در واقع قیمت پایه آن است و خریداران باید قیمت بالـاتری پیشنهاد کنند. معمولـا اگر قیمت پایه را پایین نگاه دارید پیشنهادهای بیشتری برای کالـای شما ثبت میشود.
تعداد موجود: عددی بین 1 تا 1000 وارد کنید. اگر موجودی کالـایی صفر شود آن کالـا در نعلبندان نمایش داده نخواهد شد. بنابراین اگر شما فروشنده دائمی این کالـا هستید تعداد موجود را یک عدد بزرگ (به طور مثال 100) انتخاب کنید و پیش از اتمامـ موجودی کالـا در فروشگاه، آن را بروز کنید. اگر کالـا را به شیوه مزایده به فروش میرسانید در این قسمت عدد 1 را بنویسید
نحوه پرداخت مبلغ: انتخاب کنید مبلغ کالـا پس از فروش به کدامـ شماره حساب شما واریز شود. اگر هنوز شماره حساب خود را تعریف نکرده اید پس از ثبت مشخصات کالـا اینکار را انجامـ دهید.
نحوه ارسال کالـا: در نعلبندان هزینه ارسال کالـا به عهده خریدار است. اما شما باید تعیین کنید که کالـا را به چه شیوه ای ارسال میکنید. فروشنده میتواند هزینه ارسال کالـا را تعیین و از خریدار دریافت کند. این هزینه ارسال برای یک واحد از کالـا است. این هزینه شامل هزینه بسته بندی و ارسال کالـا برای خریدار میشود. هزینه ارسال کالـا را منطقی و منصفانه تعیین کنید تا خریدار ناراضی نباشد. اگر خریدار احساس کند که هزینه ارسال کالـای شما بالـاست ممکن است از جای دیگری خرید کند. اگر برایتان مقدور است هزینه ارسال کالـا را رایگان در نظر بگیرید تا خریداران بیشتری را جذب کنید. برای این منظور در فیلد عدد 0 را بنویسید.
اگر میخواهید برای هر استان هزینه پستی جداگانه ای تعریف کنید در جایی که نوشته شده است اگر میخواهید برای هر استان هزینه پستی متفاوتی تعیین کنید اینجا را کلیک کنید روی لینک اینجا کلیک کنید.
برگشت کالـا: در این قسمت تعیین کنید که آیا کالـا را پس میگیرید یا خیر؟ و اگر پس میگیرید تحت چه شرایطی؟
پس از ثبت کلیه مشخصات کالـا، روی دکمه ثبت کلیک کنید تا به صفحه افزودن تصویر به کالـا بروید.

در صفحه تصاویر کالـا، میتوانید تا 12 تصویر به کالـا اضافه کنید. حال کالـا با موفقیت لیست شده است و اگر با قوانین نعلبندان مغایرت نداشته باشد در سایت قابل مشاهده خواهد بود.نظر شما در رابطه با مطلب فوق چیست؟

وارد حساب نعلبندان خود شويد تا بتوانيد نظرتان را ثبت کنید. ورود به حساب نعلبندان


سوالـات متداول (36)

هزینه ارسال کالـا به عهده کیست و مبلغ آن قدر است؟
وقتی یک خریدار برای کالـای من سفارشی ثبت میکند چطور متوجه میشومـ؟
چگونه فروشنده موفقی باشیمـ؟
چگونه وجه کالـا را پرداخت کنمـ؟
اگر از فروشنده شکایت داشتمـ چکار باید بکنمـ؟
چگونه یک خرید را لغو کنمـ؟
چرا نعلبندان از سیستمـ پرداخت پس از تحویل (COD) استفاده نمیکند؟
چگونه کالـایی که خریدمـ را برگشت دهمـ؟
چگونه کالـای خود را لیست کنمـ؟
چگونه یک تخلف را به نعلبندان گزارش دهمـ؟
چرا SMS های نعلبندان به دست من نمیرسد؟
چگونه اعتباری که در حساب خود دارمـ را استرداد کنمـ؟
کالـا را برای خریدار ارسال کردمـ. اما وی اعلـامـ نمیکند که کالـا را دریافت کرده یا خیر. چه باید کرد؟
کالـا را برای خریدار ارسال کردمـ و هیچ مشکلی ندارد. اما وی آن را برگشت میدهد. چه باید کرد؟
من کالـایی را خریداری کردمـ. اما فروشنده کالـا را برای من نفرستاده است. چه باید کنمـ؟
چرا ایمیل های نعلبندان به دست من نمیرسد؟
برای هزینه ارسال کالـا چه مبلغی را تعیین کنمـ؟
یک کالـا فروخته امـ. چطور وجه آن را از نعلبندان بگیرمـ؟
چرا باید شماره موبایل خود را به نعلبندان بدهمـ؟
یک SMS برایمـ آمده که میگوید کالـای شما فروخته شده است. چکار باید بکنمـ؟
پس از آنکه کالـا به دستمـ رسید چکار کنمـ؟
کلمه عبورمـ را گمـ کردمـ. چکار باید بکنمـ؟
چگونه یک فروشگاه برای خودمـ داشته باشمـ؟
چگونه اعتبار حساب خود را افزایش دهمـ؟
اگر تاریخ عرضه کالـایی فرا برسد چه اتفاقی برای کالـا میافتد؟
چگونه به کالـای خود تخفیف بدهمـ؟
چگونه کالـایی که قبلـا لیست کردمـ را ویرایش کنمـ؟
از فروش کالـا منصرف شدمـ. چطور کالـا را از لیست فروش حذف کنمـ؟
چکار کنمـ تا هزینه ارسال کالـایمـ رایگان باشد اما ضرر همـ نکنمـ؟
چگونه فاکتور کالـای خود را چاپ کنمـ؟
چگونه برای خریدار یا فروشنده پیامـ بفرستمـ؟
چگونه فروشگاه خود را حذف کنمـ؟
آیا امکان ارسال کالـا به صورت پسکرایه وجود دارد؟
چگونه کالـای خود را بروزرسانی کنمـ؟
کالـایی را خریداری کرده امـ و فروشنده آن را ارسال کرده. چگونه کالـا را رهگیری کنمـ؟
چگونه به نعلبندان اعتماد کنمـ؟
مطالب مرتبط

اگر سوال ديگرى داريد و يا اينكه به اطلـاعات و راهنمايى بيشترى نياز داريد لطفا با ما تماس بگيريد. نعلبندان خوشحال ميشود كه بتواند شما را در حل مشكلـاتتان يا پاسخ به سوالـاتتان كمك كند. (حتى اگر سوالى ساده و يا مشكلى معمولى باشد!)

بيشتر آشنا شويد

معرفى نعلبندان
نعلبندان چطور كار ميكند؟
ارتباط با ما
محاسبه کارمزد نعلبندان
توسعه دهندگان وب
دانلود تولبار
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

با ما پول به دست آوريد

كالـاى خود را بفروشيد
ارزانتر از بازار خريد كنيد
تخفیف ها
نقد و نظر خود را بنویسید و جایزه بگیرید!
با معرفی هر کاربر هزار تومان جایزه بگیرید!
دکمه همیاری (Donate)

بگذاريد شما را كمك كنيمـ

حساب نعلبندان شما
راهنماى كاربران
نحوه برگشت دادن كالـا
شیوه‌هاى ارسال كالـا و هزینه هریك
قوانين نعلبندان
سوالـات متداول
ساعت نعلبندان
نماد اعتماد الکترونیک
پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک رفاه پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک ملت پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک پارسیان مرکز رسیدگی به اختلـافات


ارتباط خریدار و فروشنده، فقط از طریق سایت نعلبندان مجاز است. ما کلیه معاملـاتی که از طریق نعلبندان (و یا زیرمجموعه های آن) انجامـ شود را ضمانت میکنیمـ. اطلـاعات بیشتر
کلیه حقوق سايت متعلق به شرکت شبکه نگاه ™ ثبت 5617 میباشد. 1395-1391 © استفاده از سایت فوق به معنای قبول توافقنامه حفظ حريمـ شخصى کاربران و قراردادنامه كاربران است.

ما را با SMS به دوستان خود معرفی کنید - سامانه پیامک (SMS) ما: 11-11-211-599-3000 ارتباط با ما