لیست فروشگاه ها
3 بـهـمـن 1395 
کالـاهای نو و کارکرده خود را در نعلبندان لیست کنید و بفروشید!

نعلبندان راهنماى كاربران نعلبندان چطور كار ميكند؟ فروشگاه نعلبندان چگونه کار میکند؟

  
بگرد

لطفا در اين قسمت، كالـاها يا كاربران را جستجو نكنيد. راهنما


فروشگاه نعلبندان چگونه کار میکند؟

10045 :بازديد
(6)

نعلبندان یک فروشگاه اینترنتی است. ما به عنوان یک واسطه بین فروشنده و خریدار هستیمـ تا آن ها بتوانند با اعتماد کامل و به سادگی عملیات خرید و فروش را انجامـ دهند.

نحوه کار نعلبندان بسیار ساده است. فروشنده کالـا(ها)ی خود را در نعلبندان لیست میکند، خریدارانی که به نعلبندان مراجعه میکنند کالـا را خریداری میکنند و وجه آن را به حساب نعلبندان واریز میکنند. نعلبندان از طریق SMS، ایمیل و تلفن، فروشنده را در جریان میگذارد و از وی میخواهد کالـا را به نشانی خریدار ارسال کند. خریدار بعد از دریافت کالـا، رضایت خود را از کالـا اعلـامـ میکند و نعلبندان وجه امانتی را پس از کسر کارمزد خود، به حساب فروشنده واریز میکند.

همانطور که میبینید نحوه کار نعلبندان بسیار ساده است. اما مطمئنا سوالـات زیادی برای شما به وجود خواهد آمد که ما بسیاری از آن ها را در قسمت سوالـات متداول پاسخ داده ایمـ.

نحوه کار نعلبندان در 6 مرحله
عضویت فروشنده در نعلبندان
هر فروشنده ای برای لیست کردن کالـای خود ابتدا باید عضوی از نعلبندان شود و یک حساب نعلبندان باز کند. فرآیند عضویت ساده است و در طی آن ما از فروشنده، نامـ و نامـ خانوادگی و شماره موبایل را دریافت خواهیمـ کرد. از آنجا که فروشنده ها در نعلبندان از طریق شماره موبایل شناسایی میشوند بنابراین فروشنده باید شماره موبایل صحیح و فعال خود را ارائه کند. ما طی فرآیندی از صحت و فعال بودن شماره موبایل اطمینان حاصل میکنیمـ. اطلـاعات دیگر مانند شماره حساب بانکی و نشانی پستی بعدا دریافت میشود.
برای عضویت در نعلبندان، در قسمت بالـای صفحه، روی حساب شما کلیک کنید و گزینه ساخت حساب نعلبندان را انتخاب کنید

لیست کردن کالـا
پس از تکمیل عضویت در نعلبندان، فروشنده میتواند کالـای خود را لیست کند و به آن تصاویر مورد نیاز را اضافه کند. در نعلبندان هر کالـایی را نمیتوان لیست کرد. برای آشنایی با قوانین فروش در نعلبندان اینجا را کلیک کنید. در صورتی که کالـا به درستی لیست شده باشد و فروشنده قوانین را نیز رعایت کرده باشد از لحظه لیست شدن، کالـا در وب سایت نعلبندان برای خریداران به نمایش در میآید.

خرید کالـا
روزانه تعداد زیادی خریدار به قصد خرید به نعلبندان مراجعه میکنند. خریدار با جستجو در نعلبندان و یا مشاهده لیست ها، کالـای فروشنده را پیدا میکند و آن را به سبد خرید خود اضافه میکند. سپس خریدار کالـا های مورد نظر خود را انتخاب میکند، نشانی پستی خود را ثبت میکند و وجه کالـا ها را به همراه هزینه پستی به حساب نعلبندان واریز میکند.

ارسال کالـا برای خریدار
نعلبندان پس از واریز وجه و تائید آن، به فروشنده اطلـاع میدهد که کالـا را به نشانی خریدار ارسال کند. دقت کنید نعلبندان تا زمانی که کالـا به دست خریدار نرسد وجه کالـا را به حساب فروشنده واریز نمیکند و به امانت نزد خود نگاه میدارد که این خود باعث میشود فروشنده تمامـ سعی خود را برای ارسال سریع کالـا به کار برد. فروشنده باید کالـا را با بسته بندی مناسب و با کیفیت و مطابق با آنچه که در نعلبندان تبلیغ کرده، برای خریدار ارسال کند. شیوه‌ های ارسال کالـا و هزینه هریک

رضایت خریدار
نعلبندان از خریدار خواهد خواست که پس از دریافت کالـا، آن را بررسی و ظرف 24 ساعت نظر خود اعلـامـ کند. خریدار با توجه به قوانین مربوط به کیفیت کالـای خریداری شده کاملـا مختار است که رضایت یا عدمـ رضایت خود را از کالـا اعلـامـ کند.

واریز وجه به حساب فروشنده
اگر خریدار از کالـای دریافتی رضایت داشت نعلبندان وجه کالـا را پس از کسر کارمزد خود به حساب فروشنده واریز میکند و به وی اطلـاع میدهد. در غیر اینصورت خریدار میتواند کالـا را برگشت دهد و نعلبندان وجه دریافتی را به وی پس میدهد.

حتما سوالـات زیادی در ذهنتان شکل گرفته است! شما را دعوت میکنیمـ تا قسمت سوالـات متداول را مطالعه کنید.نظر شما در رابطه با مطلب فوق چیست؟

وارد حساب نعلبندان خود شويد تا بتوانيد نظرتان را ثبت کنید. ورود به حساب نعلبندان

مطالب مرتبط
کارمزد نعلبندان
قوانین نعلبندان
حساب نعلبندان

اگر سوال ديگرى داريد و يا اينكه به اطلـاعات و راهنمايى بيشترى نياز داريد لطفا با ما تماس بگيريد. نعلبندان خوشحال ميشود كه بتواند شما را در حل مشكلـاتتان يا پاسخ به سوالـاتتان كمك كند. (حتى اگر سوالى ساده و يا مشكلى معمولى باشد!)

بيشتر آشنا شويد

معرفى نعلبندان
نعلبندان چطور كار ميكند؟
ارتباط با ما
محاسبه کارمزد نعلبندان
توسعه دهندگان وب
دانلود تولبار
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

با ما پول به دست آوريد

كالـاى خود را بفروشيد
ارزانتر از بازار خريد كنيد
تخفیف ها
نقد و نظر خود را بنویسید و جایزه بگیرید!
با معرفی هر کاربر هزار تومان جایزه بگیرید!
دکمه همیاری (Donate)

بگذاريد شما را كمك كنيمـ

حساب نعلبندان شما
راهنماى كاربران
نحوه برگشت دادن كالـا
شیوه‌هاى ارسال كالـا و هزینه هریك
قوانين نعلبندان
سوالـات متداول
ساعت نعلبندان
نماد اعتماد الکترونیک
پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک رفاه پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک ملت پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک پارسیان مرکز رسیدگی به اختلـافات


ارتباط خریدار و فروشنده، فقط از طریق سایت نعلبندان مجاز است. ما کلیه معاملـاتی که از طریق نعلبندان (و یا زیرمجموعه های آن) انجامـ شود را ضمانت میکنیمـ. اطلـاعات بیشتر
کلیه حقوق سايت متعلق به شرکت شبکه نگاه ™ ثبت 5617 میباشد. 1395-1391 © استفاده از سایت فوق به معنای قبول توافقنامه حفظ حريمـ شخصى کاربران و قراردادنامه كاربران است.

ما را با SMS به دوستان خود معرفی کنید - سامانه پیامک (SMS) ما: 11-11-211-599-3000 ارتباط با ما