لیست فروشگاه ها
1 بـهـمـن 1395 
کالـاهای نو و کارکرده خود را در نعلبندان لیست کنید و بفروشید!

نعلبندان راهنماى كاربران محافظت از حساب كاربرى شما سیاست نعلبندان در استفاده از کوکی ها

  
بگرد

لطفا در اين قسمت، كالـاها يا كاربران را جستجو نكنيد. راهنما


سیاست نعلبندان در استفاده از کوکی ها

1202 :بازديد
(1)

کوکی یک فایل کوچک بر روی هارد دیسک کامپیوتر شما است. کوکی به تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت و یا ارائه پاسخ مناسب برنامه های کاربردی وب به درخواست های شما کمک میکند. یک وب سایت میتواند با کمک کوکی، عملیات خود را با نیاز های شما مطابقت دهد.

ما با استفاده از کوکی، تنظیماتی که شما در وب سایت نعلبندان ایجاد کرده اید را ذخیره میکنیمـ تا در دفعات بعد مجددا نیازی به انجامـ تنظیمات نباشد.

به طور کلی کوکی کمک میکند تا ما بتوانیمـ وب سایت خود را به صورت شخصی تر به شما ارائه دهیمـ. کوکی به هیج وجه امکان دسترسی ما یا دیگران به کامپیوتر شما را نمیدهد و به غیر از اطلـاعاتی که شما انتخاب میکنید هیچ اطلـاعات دیگری را با ما به اشتراک نمیگذارد.

شما میتوانید امکان استفاده از کوکی را بپذیرید یا آن را غیرفعال کنید. اکثر مرورگر های وب به طور خودکار کوکی را فعال میکنند. در صورتی که شما کوکی را غیرفعال کنید شاید نتوانید حداکثر استفاده را از وب سایت(های) ما ببرید.

استفاده شما از وب سایت نعلبندان و زیرمجموعه های آن به معنای رضایت شما از قراردادن کوکی در روی سیستمـ شما است. اگر در زمینه فوق اختلـاف نظر دارید و نمیخواهید ما از کوکی استفاده کنیمـ لطفا یکی از اقدامات زیر را انجامـ دهید:

بستن این وب سایت
وادار کردن مروگر به حذف کوکی ها بعد از پایان مرور وب
غیرفعال کردن کوکی برای وب سایت ما در تنظیمات مرورگر

اگر شما بدون غیرفعال کردن کوکی همچنان از وب سایت نعلبندان و یا زیرمجموعه های آن استفاده کنید ما آن را دلیلی بر رضایتتان از قراردادن کوکی در روی سیستمـ شما در نظر میگیریمـ.نظر شما در رابطه با مطلب فوق چیست؟

وارد حساب نعلبندان خود شويد تا بتوانيد نظرتان را ثبت کنید. ورود به حساب نعلبندان

مطالب مرتبط

اگر سوال ديگرى داريد و يا اينكه به اطلـاعات و راهنمايى بيشترى نياز داريد لطفا با ما تماس بگيريد. نعلبندان خوشحال ميشود كه بتواند شما را در حل مشكلـاتتان يا پاسخ به سوالـاتتان كمك كند. (حتى اگر سوالى ساده و يا مشكلى معمولى باشد!)

بيشتر آشنا شويد

معرفى نعلبندان
نعلبندان چطور كار ميكند؟
ارتباط با ما
محاسبه کارمزد نعلبندان
توسعه دهندگان وب
دانلود تولبار
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

با ما پول به دست آوريد

كالـاى خود را بفروشيد
ارزانتر از بازار خريد كنيد
تخفیف ها
نقد و نظر خود را بنویسید و جایزه بگیرید!
با معرفی هر کاربر هزار تومان جایزه بگیرید!
دکمه همیاری (Donate)

بگذاريد شما را كمك كنيمـ

حساب نعلبندان شما
راهنماى كاربران
نحوه برگشت دادن كالـا
شیوه‌هاى ارسال كالـا و هزینه هریك
قوانين نعلبندان
سوالـات متداول
ساعت نعلبندان
نماد اعتماد الکترونیک
پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک رفاه پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک ملت پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک پارسیان مرکز رسیدگی به اختلـافات


ارتباط خریدار و فروشنده، فقط از طریق سایت نعلبندان مجاز است. ما کلیه معاملـاتی که از طریق نعلبندان (و یا زیرمجموعه های آن) انجامـ شود را ضمانت میکنیمـ. اطلـاعات بیشتر
کلیه حقوق سايت متعلق به شرکت شبکه نگاه ™ ثبت 5617 میباشد. 1395-1391 © استفاده از سایت فوق به معنای قبول توافقنامه حفظ حريمـ شخصى کاربران و قراردادنامه كاربران است.

ما را با SMS به دوستان خود معرفی کنید - سامانه پیامک (SMS) ما: 11-11-211-599-3000 ارتباط با ما