لیست فروشگاه ها
1 بـهـمـن 1395 
کالـاهای نو و کارکرده خود را در نعلبندان لیست کنید و بفروشید!

نعلبندان راهنماى كاربران نعلبندان چطور كار ميكند؟ ورود به حساب نعلبندان با اکانت فیسبوک

  
بگرد

لطفا در اين قسمت، كالـاها يا كاربران را جستجو نكنيد. راهنما


ورود به حساب نعلبندان با اکانت فیسبوک

1216 :بازديد
(0)

اگر عضو فیسبوک هستید به راحتی میتوانید حساب فیسبوک خود را به حساب نعلبندان متصل کنید. بدین ترتیب هر وقت وارد فیسبوک خود شدید به صورت اتوماتیک وارد حساب نعلبندان خود نیز خواهید شد.

نحوه اتصال فیسبوک به نعلبندان
اگر هنوز در نعلبندان حساب نعلبندان ندارید، در قسمت بالـای صفحه، منوی حساب شما را باز کنید و روی دکمه ساخت حساب نعلبندان کلیک کنید. در صفحه بعد، در سمت چپ روی دکمه Login with Facebook کلیک کنید. در پنجره ای که باز میشود وارد حساب فیسبوک خود شوید. پس از ورود، دوباره به فرمـ عضویت در نعلبندان باز میگردید. حال شماره موبایلتان را وارد کنید و کلمه عبور خود را انتخاب کنید و دکمه ثبت را کلیک کنید تا حساب نعلبندانتان در نعلبندان ساخته شود و به حساب فیسبوکتان نیز متصل گردد.

اگر در نعلبندان قبلـا عضو شده اید و حساب نعلبندان دارید وارد حساب خود شوید. سپس در بالـای صفحه روی نامـ خودتان کلیک کنید. در پایین صفحه داشبورد، کادری وجود دارد با عنوان اتصال به فیسبوک در کادر فوق روی دکمه Login with Facebook کلیک کنید. پنجره ای باز میشود که در آن باید وارد حساب فیسبوک خود شوید. پس از آن، فیسبوک از شما سوال میکند که آیا اجازه دسترسی به نعلبندان را میدهید که شما باید اجازه دهید. در پایان، نعلبندان تصویر و آی دی فیسبوک شما را دریافت میکند و حساب نعلبندان شما را به حساب فیسبوک متصل میکند.
حال از این پس میتوانید با کمک حساب فیسبوکتان وارد حساب نعلبندان خود شوید. کافیست در هنگامـ ورود به حساب نعلبندان، روی دکمه Login with Facebook در سمت چپ فرمـ ورود کلیک کنید.نظر شما در رابطه با مطلب فوق چیست؟

وارد حساب نعلبندان خود شويد تا بتوانيد نظرتان را ثبت کنید. ورود به حساب نعلبندان

مطالب مرتبط
کارمزد نعلبندان
قوانین نعلبندان
حساب نعلبندان

اگر سوال ديگرى داريد و يا اينكه به اطلـاعات و راهنمايى بيشترى نياز داريد لطفا با ما تماس بگيريد. نعلبندان خوشحال ميشود كه بتواند شما را در حل مشكلـاتتان يا پاسخ به سوالـاتتان كمك كند. (حتى اگر سوالى ساده و يا مشكلى معمولى باشد!)

بيشتر آشنا شويد

معرفى نعلبندان
نعلبندان چطور كار ميكند؟
ارتباط با ما
محاسبه کارمزد نعلبندان
توسعه دهندگان وب
دانلود تولبار
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

با ما پول به دست آوريد

كالـاى خود را بفروشيد
ارزانتر از بازار خريد كنيد
تخفیف ها
نقد و نظر خود را بنویسید و جایزه بگیرید!
با معرفی هر کاربر هزار تومان جایزه بگیرید!
دکمه همیاری (Donate)

بگذاريد شما را كمك كنيمـ

حساب نعلبندان شما
راهنماى كاربران
نحوه برگشت دادن كالـا
شیوه‌هاى ارسال كالـا و هزینه هریك
قوانين نعلبندان
سوالـات متداول
ساعت نعلبندان
نماد اعتماد الکترونیک
پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک رفاه پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک ملت پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک پارسیان مرکز رسیدگی به اختلـافات


ارتباط خریدار و فروشنده، فقط از طریق سایت نعلبندان مجاز است. ما کلیه معاملـاتی که از طریق نعلبندان (و یا زیرمجموعه های آن) انجامـ شود را ضمانت میکنیمـ. اطلـاعات بیشتر
کلیه حقوق سايت متعلق به شرکت شبکه نگاه ™ ثبت 5617 میباشد. 1395-1391 © استفاده از سایت فوق به معنای قبول توافقنامه حفظ حريمـ شخصى کاربران و قراردادنامه كاربران است.

ما را با SMS به دوستان خود معرفی کنید - سامانه پیامک (SMS) ما: 11-11-211-599-3000 ارتباط با ما