لیست فروشگاه ها
1 بـهـمـن 1395 
کالـاهای نو و کارکرده خود را در نعلبندان لیست کنید و بفروشید!

نعلبندان راهنماى كاربران نعلبندان چطور كار ميكند؟ مشکلـات احتمالی رایج و راه حل آن ها

  
بگرد

لطفا در اين قسمت، كالـاها يا كاربران را جستجو نكنيد. راهنما


مشکلـات احتمالی رایج و راه حل آن ها

1234 :بازديد
(0)

از تاریخ 1392/10/10 به بعد، شما میتوانید برای حل اختلـافات، به مرکز رسیدگی به اختلـافات مراجعه کنید.در زیر برخی از مشکلـات احتمالی که ممکن است با آن ها مواجه شوید لیست شده است. برای کسب اطلـاعات بیشتر لطفا به بخش سوالـات متداول مراجعه کنید.


من کالـا را برای خریدار ارسال کردمـ. اما وی اعلـامـ نمیکند که کالـا را دریافت کرده یا خیر.نعلبندان به طور مداومـ از طریق اس امـ اس و ایمیل از خریدار خواهد خواست که دریافت کالـا را اعلـامـ کند. در صورتی که خریدار ظرف یک هفته پس از دریافت کالـا، پاسخی ندهد نعلبندان اصل را بر رضایت خریدار گذاشته و وجه کالـا را به حساب فروشنده واریز میکند.
من کالـا را مطابق با توضیحاتی که در نعلبندان داده بودمـ برای خریدار ارسال کردمـ. اما خریدار از کالـا رضایت ندارد و آن را برگشت داده است.در نعلبندان همیشه حق با خریدار است. ما از همه فروشندگان درخواست داریمـ که برای کالـای خود گارانتی و وارانتی مناسب صادر کنند و با شرایطی برگشت کالـا را قبول کنند. در هرحال طبق قوانین مربوط به کیفیت کالـای خریداری شده نعلبندان بررسی خواهد کرد که آیا خریدار حق دارد کالـا را برگشت دهد یا خیر. برای اطلـاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.
من کالـایی را خریداری کرده و وجه آن را پرداخت کردمـ. اما فروشنده کالـا را برای من نفرستاده است.نعلبندان پس از واریز وجه و تائید آن، از فروشنده خواهد خواست که ظرف 48 ساعت نسبت به ارسال کالـا برای خریدار اقدامـ کند. در صورتیکه فروشنده از انجامـ اینکار خودداری کند، نعلبندان وجه دریافتی را بدون کسر حتی یک ریال به حساب بانکی خریدار واریز میکند و فروشنده را به دلیل این بدقولی بازخواست میکند. این بازخواست ممکن است شامل درخواست توضیح از فروشنده و یا حتی مسدود کردن حساب نعلبندان وی باشد. به هرحال فروشندگان در نعلبندان باید سعی کنند با خوش قولی برای خود اعتبار کسب کنند.
من کالـایی را خریداری کرده و وجه آن را پرداخت کردمـ. چطور میتوانمـ به هر دلیلی از فروشنده شکایت کنمـ؟در بخش صورتحساب شما و همچنین در بخش آرشیو خریدها کنار نامـ هر کالـا گزینه ثبت شکایت وجود دارد که از طریق آن میتوانید شکایت خود را از فروشنده مطرح کنید. نعلبندان، شکایت های خریداران را به سرعت بررسی میکند.نظر شما در رابطه با مطلب فوق چیست؟

وارد حساب نعلبندان خود شويد تا بتوانيد نظرتان را ثبت کنید. ورود به حساب نعلبندان

مطالب مرتبط
کارمزد نعلبندان
قوانین نعلبندان
حساب نعلبندان

اگر سوال ديگرى داريد و يا اينكه به اطلـاعات و راهنمايى بيشترى نياز داريد لطفا با ما تماس بگيريد. نعلبندان خوشحال ميشود كه بتواند شما را در حل مشكلـاتتان يا پاسخ به سوالـاتتان كمك كند. (حتى اگر سوالى ساده و يا مشكلى معمولى باشد!)

بيشتر آشنا شويد

معرفى نعلبندان
نعلبندان چطور كار ميكند؟
ارتباط با ما
محاسبه کارمزد نعلبندان
توسعه دهندگان وب
دانلود تولبار
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

با ما پول به دست آوريد

كالـاى خود را بفروشيد
ارزانتر از بازار خريد كنيد
تخفیف ها
نقد و نظر خود را بنویسید و جایزه بگیرید!
با معرفی هر کاربر هزار تومان جایزه بگیرید!
دکمه همیاری (Donate)

بگذاريد شما را كمك كنيمـ

حساب نعلبندان شما
راهنماى كاربران
نحوه برگشت دادن كالـا
شیوه‌هاى ارسال كالـا و هزینه هریك
قوانين نعلبندان
سوالـات متداول
ساعت نعلبندان
نماد اعتماد الکترونیک
پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک رفاه پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک ملت پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک پارسیان مرکز رسیدگی به اختلـافات


ارتباط خریدار و فروشنده، فقط از طریق سایت نعلبندان مجاز است. ما کلیه معاملـاتی که از طریق نعلبندان (و یا زیرمجموعه های آن) انجامـ شود را ضمانت میکنیمـ. اطلـاعات بیشتر
کلیه حقوق سايت متعلق به شرکت شبکه نگاه ™ ثبت 5617 میباشد. 1395-1391 © استفاده از سایت فوق به معنای قبول توافقنامه حفظ حريمـ شخصى کاربران و قراردادنامه كاربران است.

ما را با SMS به دوستان خود معرفی کنید - سامانه پیامک (SMS) ما: 11-11-211-599-3000 ارتباط با ما