لیست فروشگاه ها
1 بـهـمـن 1395 
کالـاهای نو و کارکرده خود را در نعلبندان لیست کنید و بفروشید!

نعلبندان راهنماى كاربران خريد در نعلبندان نعلبندان چطور از خریداران حفاظت میکند؟

  
بگرد

لطفا در اين قسمت، كالـاها يا كاربران را جستجو نكنيد. راهنما


نعلبندان چطور از خریداران حفاظت میکند؟

4970 :بازديد
(0)

همانطور که میدانید نحوه کار فروشگاه نعلبندان به این صورت است که خریدار وجه کالـا را به امانت به حساب نعلبندان واریز میکند. سپس نعلبندان از فروشنده میخواهد تا کالـا را برای خریدار ارسال کند. اگر فروشنده کالـا را ارسال کرد و خریدار از آن راضی بود نعلبندان وجه امانتی را به حساب فروشنده واریز میکند. و اگر فروشنده کالـا را ظرف 48 ساعت ارسال نکرد و یا کالـای معیوبی برای خریدار ارسال کرد نعلبندان تمامـ وجه امانتی خریدار را بدون کسر حتی یک ریال به وی برمیگرداند.

اما نعلبندان چگونه از خریداران محافظت میکند؟
اکثر خرید هایی که در نعلبندان انجامـ میشود با رضایت خریدار توامـ است. فقط درصد کمی از خریداران (کمتر از 1%) از کالـایی که خریداری میکنند ناراضی هستند و آن را برگشت میدهند که این خود گویای قابل اعتماد بودن خرید و فروش اینترنتی در فروشگاه اینترنتی نعلبندان است.

اساس معاملـات در نعلبندان بر اعتماد استوار است. نعلبندان همـ به فروشندگان و همـ به خریداران اعتماد کامل دارد و آن درصد کوچک از نارضایتی ها را به کل تعمیمـ نمیدهد. اما در عین حال برای اینکه ما بتوانیمـ امنیت خریداران را تضمین کنیمـ از راهکار های گوناگونی استفاده میکنیمـ تا خریداران به کمک آن ها بتوانند ایمنی خود را در هنگامـ خرید تامین و یا حقوق از دست رفته خود را بازپس بگیرند.

اگر کالـایی را خریداری کردید اما فروشنده آن را ظرف دو روز کاری ارسال نکرد، میتوانید خرید را لغو و وجه امانتی خود را پس بگیرید. برای اینکار لطفا به مرکز رسیدگی به اختلـافات بروید.

اگر کالـایی را خریداری و دریافت کردید اما از آن ناراضی بودید میتوانید کالـا را به فروشنده برگشت دهید. ما تا زمانی که شما رضایت خود را از کالـای دریافتی اعلـامـ نکردید وجه کالـا را به فروشنده پرداخت نخواهیمـ کرد. ما به شما 24 ساعت فرصت میدهیمـ تا کالـایی که خریداری کردید را تست کنید (در حالیکه در خرید پستی، پرداخت هنگامـ تحویل و یا انواع روش های دیگر، فروشنده اجازه تست کالـا را نمیدهد). در صورت برگشت دادن کالـا، ما تمامی وجه دریافتی از شما را بدون کسر حتی یک ریال به حساب بانکی شما واریز میکنیمـ. برای اطلـاعات بیشتر و آشنایی با شرایط برگشت دادن کالـا اینجا را کلیک کنید.

برای عدمـ ایجاد سوء تفاهمـ، نعلبندان پس از فروش یک کالـا، دیگر اجازه ویرایش مشخصات یا تصاویر آن کالـا را به فروشنده نمیدهد تا زمانی که معامله به اتمامـ برسد.

ما در نعلبندان اجازه لیست کردن هر نوع کالـایی را نمیدهیمـ. همچنین فروشندگان باید برای فروش کالـای خود قوانینی را رعایت کنند. این قوانین کمک میکند نعلبندان مکانی ایمن برای خرید و فروش کالـا باشد.

ما تقریبا در تمامی صفحات وب سایت نعلبندان امکان گزارش تخلف را برای کاربران فراهمـ کرده ایمـ. در صورتی که فکر میکنید حقوق شما ضایع شده و یا تخلفی صورت گرفته میتوانید آن را به ما گزارش کنید. ما به سرعت به تخلفات رسیدگی میکنیمـ.

اگر از فروشنده کالـایی شکایت داشتید به سادگی میتوانید شکایت خود را مطرح کنید. در بخش صورتحساب شما و همچنین در بخش آرشیو خریدها کنار نامـ هر کالـا گزینه لغو خرید و یا ثبت شکایت وجود دارد که از طریق آن میتوانید شکایت خود را از فروشنده مطرح کنید. نعلبندان، شکایت های خریداران را به سرعت بررسی میکند.

نکته
اگر شما یک خریدار هستید باید بدانید که در نعلبندان خریداران دیگری همـ هستند. بنابراین باید حقوق آنان را نیز رعایت کنید.

در صورتی که کاربری قوانین نعلبندان را زیر پا بگذارد و یا حقوق دیگر کاربران را نقض کند با وی برخورد میشود. این برخورد میتواند شامل درخواست توضیح از کاربر، مسدود کردن حساب نعلبندان وی، جریمه نقدی و یا حتی معرفی به مراجع قضائی باشد.نظر شما در رابطه با مطلب فوق چیست؟

وارد حساب نعلبندان خود شويد تا بتوانيد نظرتان را ثبت کنید. ورود به حساب نعلبندان

مطالب مرتبط

اگر سوال ديگرى داريد و يا اينكه به اطلـاعات و راهنمايى بيشترى نياز داريد لطفا با ما تماس بگيريد. نعلبندان خوشحال ميشود كه بتواند شما را در حل مشكلـاتتان يا پاسخ به سوالـاتتان كمك كند. (حتى اگر سوالى ساده و يا مشكلى معمولى باشد!)

بيشتر آشنا شويد

معرفى نعلبندان
نعلبندان چطور كار ميكند؟
ارتباط با ما
محاسبه کارمزد نعلبندان
توسعه دهندگان وب
دانلود تولبار
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

با ما پول به دست آوريد

كالـاى خود را بفروشيد
ارزانتر از بازار خريد كنيد
تخفیف ها
نقد و نظر خود را بنویسید و جایزه بگیرید!
با معرفی هر کاربر هزار تومان جایزه بگیرید!
دکمه همیاری (Donate)

بگذاريد شما را كمك كنيمـ

حساب نعلبندان شما
راهنماى كاربران
نحوه برگشت دادن كالـا
شیوه‌هاى ارسال كالـا و هزینه هریك
قوانين نعلبندان
سوالـات متداول
ساعت نعلبندان
نماد اعتماد الکترونیک
پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک رفاه پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک ملت پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک پارسیان مرکز رسیدگی به اختلـافات


ارتباط خریدار و فروشنده، فقط از طریق سایت نعلبندان مجاز است. ما کلیه معاملـاتی که از طریق نعلبندان (و یا زیرمجموعه های آن) انجامـ شود را ضمانت میکنیمـ. اطلـاعات بیشتر
کلیه حقوق سايت متعلق به شرکت شبکه نگاه ™ ثبت 5617 میباشد. 1395-1391 © استفاده از سایت فوق به معنای قبول توافقنامه حفظ حريمـ شخصى کاربران و قراردادنامه كاربران است.

ما را با SMS به دوستان خود معرفی کنید - سامانه پیامک (SMS) ما: 11-11-211-599-3000 ارتباط با ما