لیست فروشگاه ها
2 اسـفـنـد 1395 
کالـاهای نو و کارکرده خود را در نعلبندان لیست کنید و بفروشید!

نعلبندان راهنماى كاربران خريد در نعلبندان قوانین خرید در نعلبندان

  
بگرد

لطفا در اين قسمت، كالـاها يا كاربران را جستجو نكنيد. راهنما


قوانین خرید در نعلبندان

1323 :بازديد
(0)

خریدار میتواند کالـای مورد علـاقه خود را به سبد خرید و یا سبد علـاقه‌ها اضافه کند و یا با کالـایی دیگر مقایسه کند و یا نظر انتقادی خود را در رابطه با آن بیان کند. اما حق ندارد برای کالـا تبلیغات منفی کند و یا برای آن نظرات ناپسند و خارج از عرف درج کند.

خریدار حق ندارد برای فروشنده کالـا نظرات منفی و غیراخلـاقی درج کند. برخورد با فروشنده فقط و فقط در حیطه مسوولیت نعلبندان است نه خریداران و کاربران آن.

خریدار حق ندارد مشخصات خود شامل شماره تلفن و موبایل و یا هرگونه اطلـاعات تماس خود را به فروشنده اطلـاع دهد. در صورت مشاهده حساب نعلبندان خریدار مسدود میشود.

خریدار حق ندارد عملیات خرید کالـایی که در نعلبندان لیست شده و در آن جستجو شده را در خارج از فروشگاه نعلبندان انجامـ دهد. در صورت مشاهده حساب نعلبندان خریدار مسدود میشود.

خریداری که برای یک کالـا پیشنهاد قیمت میدهد و برنده مزایده میشود باید ظرف 24 ساعت نسبت به پرداخت وجه کالـا اقدامـ کند. در غیر اینصورت با خریدار برخورد شده و کالـا مجددا برای مزایده عرضه میشود.نظر شما در رابطه با مطلب فوق چیست؟

وارد حساب نعلبندان خود شويد تا بتوانيد نظرتان را ثبت کنید. ورود به حساب نعلبندان

مطالب مرتبط

اگر سوال ديگرى داريد و يا اينكه به اطلـاعات و راهنمايى بيشترى نياز داريد لطفا با ما تماس بگيريد. نعلبندان خوشحال ميشود كه بتواند شما را در حل مشكلـاتتان يا پاسخ به سوالـاتتان كمك كند. (حتى اگر سوالى ساده و يا مشكلى معمولى باشد!)

بيشتر آشنا شويد

معرفى نعلبندان
نعلبندان چطور كار ميكند؟
ارتباط با ما
محاسبه کارمزد نعلبندان
توسعه دهندگان وب
دانلود تولبار
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

با ما پول به دست آوريد

كالـاى خود را بفروشيد
ارزانتر از بازار خريد كنيد
تخفیف ها
نقد و نظر خود را بنویسید و جایزه بگیرید!
با معرفی هر کاربر هزار تومان جایزه بگیرید!
دکمه همیاری (Donate)

بگذاريد شما را كمك كنيمـ

حساب نعلبندان شما
راهنماى كاربران
نحوه برگشت دادن كالـا
شیوه‌هاى ارسال كالـا و هزینه هریك
قوانين نعلبندان
سوالـات متداول
ساعت نعلبندان
نماد اعتماد الکترونیک
پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک رفاه پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک ملت پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک پارسیان مرکز رسیدگی به اختلـافات


ارتباط خریدار و فروشنده، فقط از طریق سایت نعلبندان مجاز است. ما کلیه معاملـاتی که از طریق نعلبندان (و یا زیرمجموعه های آن) انجامـ شود را ضمانت میکنیمـ. اطلـاعات بیشتر
کلیه حقوق سايت متعلق به شرکت شبکه نگاه ™ ثبت 5617 میباشد. 1395-1391 © استفاده از سایت فوق به معنای قبول توافقنامه حفظ حريمـ شخصى کاربران و قراردادنامه كاربران است.

ما را با SMS به دوستان خود معرفی کنید - سامانه پیامک (SMS) ما: 11-11-211-599-3000 ارتباط با ما