لیست فروشگاه ها
28 دی 1395 
برای خرید و فروش لطفا وارد حساب نعلبندان شوید.
اگر حساب نداری يكى بساز!
  
 دسته بندی کالـاها
تخفیف ها
هر خرید با ضمانت برگشت پول همراه است.

نعلبندان لیست کالـاهای نو و کارکرده بهداشتی، آرایشی و پزشکی اصلـاح مو درما ستا Derma Seta

کد کالـا:

ماوس را روى تصوير حركت دهيد تا بزرگتر ببينيد
درما ستا Derma Seta

438 :بازديد
(0)
شرايط كالـا نـو و آکبند
قيمت 67,000

در انبار نيست ارسال پیامـ برای فروشنده
شيوه ارسال ارسال كالـا توسط پست
مدت زمان ارسال 1 روز
هزينه ارسال كالـا 3000 تومان
نحوه پرداخت پرداخت توسط کلیه کارت های شتاب با ضمانت برگشت وجه توسط نعلبندان چرا ضمانت؟

درباره فروشنده

Tv Kala
Tv Kala
سوالی از فروشنده داری؟ اینجا را کلیک کنید
(0)
کد QR برای درما ستا Derma Seta

این کالـا در گروه زیر قرار دارد:

همـه گروه‌هـا
      بهداشتی، آرایشی و پزشکی
           اصلـاح مو


آیا کالـایی مشابه دارید؟ در اینجا لیست کنید.

محافظت ار خریداران در نعلبندان


شرح كالـا از زبان فروشنده

Derma Setaیا درما ستا موبر پوست دستی و حرفه ای شماست که نه تنها موهای زاید شما را بدون درد و بسیار موثر برمیدارد، بلکه پوست شما ر به آرامی صیقل میدهد و به شما کمک میکند که یک پوست زیبا و شفاف داشته باشید Derma Seta تمامـ امکانات بسیاری از زیبا کننده های پوست گران قیمت را با قیمتی ارزانتر در اختیار شما قرار میدهد
درماستا موبر بدون درد و یک مرکز زیبایی کوچک در دست شما
درماستا یک سالن زیبایی فشرده دستی با یک سر چرخان است که تمامـ کارهای سخت را موقعی که در مقابل صورت خود قرار میدهید انجامـ میدهد. از پدهای مختلف برای از بین بردن و، سفت کننده پوست، از بین بردن پینه ها، صیقل دادن پوست و ماساژ دادن استفاده می شود.
با درماستا همین حالـا موهای زاید بدن خود را از بین ببرید و پوست خود را صیقل داده و شفاف کنید
درماستا موبر پوست دستی و حرفه ای شماست که نه تنها موهای زاید شما را بدون درد و بسیار موثر برمیدارد، بلکه پوست شما ر به آرامی صیقل میدهد و به شما کمک میکند که یک پوست زیبا و شفاف داشته باشید. Derma Seta تمامـ امکانات بسیاری از زیبا کننده های پوست را در محیط آرامـ خانه اختیار شما قرار میدهد بدون اینکه پول خود را در سالنهای زیبایی گران قیمت خرج کنید.

طولـانی تر شدن زمان رشد موها – راه آسانتر
سیستمـ دستگاه درماستا از پدهای مخصوص پیشرفته کریستالی که بر روی درما ستا قرار میگیرند بهره میبرد که سر آن با سرعت 550 دور در دقیقه هنگامی که آن را به سادگی بر روی پویت خود قرار داده اید میچرخد. موهای زاید بدن شما را بدون احساس درد با صیقل دادن ملـایمـ و تراشیدن آرامـ پوست شما از بین می برد و کاری میکند که حس کنید پوستتان شفاف و صاف شده است. Derma Seta موهای شما را از ریشه آن درمی آورد و باعث می شود که موهای شما دیرتر رشد کنند
پوست فوق العاده – درماستا فراتر از یک دستگاه از بین برنده موهای زاید است
9 قطعه متفاوت درماستا به شما اجازه میدهد که در محیط آرامـ خانه از آن برای تمامـ قسمتهای بدنتان استفاده کنید. برای از بین بردن موهای تمامـ قسمتهای بدن شما کاملـا بی خطر است و موهای زاید را بدون درد و به صورت موثر از بین می برد. درماستا قطعاتی برای ماساژ دادن، صفت کردن و صیقل دادن پوست دارد که پوستی جوان و شفاف برای شما باقی می گذارد.
ادامـه

کوچک و قابل حمل
نگهداری Derma Seta بسیار آسان ایت و میتوانید آن را با پایه مخصوصش در حمامـ یا بر روی میز آرایش خود بگذارید و وزن آن به اندازه ای سبک است که میتوانید آن را در کیف خود بگذارید و با خود حمل کنید.
از استفاده از مومـ های دردناک خسته شده اید؟
همه با دردناک بودن مومـ گذاری را موافق هستند. آیا بهتر نخواهد بود که دیگر نیازی به رفتن به سالنهای زیبایی به صورت ماهیانه نداشته باشید؟ وقتی که موقع جدا کردن مومـ از پوستتان می رسد خیلی می ترسید و از این کار امتناع می کنید. با درما ستا دیگر نیازی نیست که این دردها را تحمل کنید و پول خود را در مراکز زیبایی خرج کنید و یا خانه تان را با مومـ ها کثیف کنید زیرا همان نتیجه را با قیمت کمتر در پی دارد.
از بین بردن موهای زاید با لیزر میتوانند خطرناک باشند!
شما می توانید صدها هزار تومان برای مشورت با متخصص جراحی با لیزر و حتی خریدن یک دستگاه موبر لیزری خرج کنید. ساعتها وقت خود را برای از بین بردن تک تک ریشه موهای خود و با دقت صرف کنید و سپس در انتظار عواقب بعدی آن از جمله سوختگی پوست و لکه ها باشید که پس از هفته ها از بین نمیروند. یا میتوانید یک دستگاه درماستا خریداری کنید که به راحتی از آن در مدت کمـ استفاده کنید و همان نتیجه را بدون عواقب جانبی بگیرید.
استفاده از تیغه های اصلـاح و چسپ های موبر را متوقف کنید
تراشیدن موهای پا برای خانمها و موهای کمر و سینه برای آقایان یک کار روزمره و عادی است. تیغه، ژل اصلـاح و محلول های موبر گران قیمت هستند و می توانند پوست شما را خراش دهند و زخمـ ایجاد کنند که پوست شما را نامطلوب نشان میدهند و شما مجبورید آنها را درمان کنید. اگر همـ زخمی ایجاد نشود پوست شما شروع به خارش میکند و شما را ناراحت می کند؛ اما درماستا از هیچ تیغه ای استفاده نمی کند. درما ستا از سر چرخان خود که موها را بسیار سریع از بین می برد استفاده میکند و موها را از ریشه قطع می کند که باعث می شود دیرتر شروع به رشد کنند

ویژگی های محصول:
· یک مرکز زیبایی فشرده در خانه شما
· از بین بردن مو بدون احساس درد
· استفاده از 9 قطعه مختلف برای سر تا نوک انگشتان پا
· دادن نتیجه ای بهتر از اصلـاح کردن با تیغ
· کمـ ریخت و پاش تر از مومـ گذاری
· ارزانتر از درمانهای لیزری
· از بین برنده موهای صورت و بدن
· صفت کننده پوست
· بهتر کردن ظاهر پوست شما
· صیقل کننده و جلـا دهنده پوست
· جلوگیری از رشد سریع مو
· کوچک و قابل نگهداری

اجزای درما ستا

پد کریستالی از بین برنده مو

برای موهای بدن. پد کریستالی از بین برنده موی درما ستا دارای کریستالهای مخصوص است که موهای شما را بدون درد از ریشه درمی آورد و یک پوست صاف و نرمـ مثل ابریشمـ برایتان باقی میگذارد.

سنگ پا

سنگ پا را موقعی که پوست شما خشک یا خیس است استفاده کنید تا پای شما را زیباتر کند و آن را صاف کند. بگذارید که سنگ پای درما ستا پوست سفت پاشنه و قوزک پای شما را به طور کامل از بین ببرد و آن را هموار کند.

قطعات ماساژ کلی و جزئی

سرهای مخصوص ماساژ پوست شما را تکان میدهد و باعث از همـ گسیختن چربی های سلولیت زیر پوست شما میشوند. سپس مقداری از روغن ماساژ مخصوص خود را بر روی قسمت مورد نظر خود بمالید و عضلـات خود را با ملـایمت ماساژ دهید تا در شما حس آرامش، طراوت و راحتی ایجاد کند طوری که حس کنید در یک سالن ماساژ حرفه ای هستید.

محافظ بدن

قطعه محافظ بدن کمک می کند که کار زیبایی شما به پایان برسد و از پوست شما محافظت می کند تا بتوانید پس از آن بیرون بروید و حس طراوت، ‌تمیزی و تازگی به شما دست دهد.

از بین برنده موهای صورت و خط مایو

قطعه مخصوص موهای صورت و خط مایو به شما کمک می کند تا موهای زاید قسمتهای حساس و ظریف بدن مانند صورت و خط مایو را بدون درد از بین ببرد بدون استفاده از روش های دردناک، گران قیمت و نامناسب مراکز زیبایی.

برس شتشو دهنده عمیق

قطعه برس شتشو دهنده عمیق کمک می کند که قسمتهای گود و سوراخهای پوست شما را تمیز کند تا ظاهر پوست شما را جذاب کند و به شما احساس طراوت دست دهد.

پدهای موبر اضافی

این پدها اضافی ر ضورت خراب شدن پدها مورد استفاده قرار می گیرد

خرید پستی درما ستا Derma Seta موکن و ماساژوربرای بهترین نتیجه لطفا مراحل زیر را انجامـ دهید:

قبل از استفاده:
اگر موی بلند داردید مواظب باشید که نزدیک سر چرخان درماستا قرار نگیرد زیرا در آن گیر خواهد کرد. اگر پوسستان خراش دارد و یا زخمـ شده از این دستگاه استفاده نکنید.دستگاه اصلی
1) درپوش باتری را که در قسمت دسته درماستا قرار دارد را باز کنید و 6 باتری AA در آن قرار داده و درپوش را ببندید.
2) پد کریستالی از بین برنده موی درماستا را از بسته بندی خارج کرده و روی سر چرخان آن متصل کنید.
3) سوراخ های رو سر درماستا را به طور صحیح در جای خود قرار داده و به آرامی فشار دهید تا محکمـ شود.
4) بعد از اینکه مطمئن شدید سر دستگاه محکمـ به آن وصل شده با استفاده از دکمه خاوش/روشن آن را روشن کنید.
5) قسمت چرخان دستگاه فقط در سمت پادساعتگرد خواهد چرخید. فشار بسیار آرامـ وارد کنید تا دستگا بتواند پوست شما را تراش دهد.
توجه!: قبل از استفاده روی پوستتان لوسیون نمالید
6) صفحه چرخان دستگاه را به آرامی در جهت پادساعتگرد روی پوستتان بچرخانید تا تمامی قسمت های آن ناحیه را پوشش دهد. شما کمی احساس گرما در آن قسمت خواهید کرد که طبیعی است. با تمرین شما خواهید فهمید که برای بهترین نتیجه چه مقدار فشار وارد کنید. صفحه چرخان را به مدت طولـانی روی یک قسمت قرار ندهید.
7) عملیات تراش دادن و صیقلی کردن باعث به وجود آمدن پدر سفیدی روی پوستتان خواهد شد. این طبیعی است چرا که موها از بین می روند و قسمت های خشک پوست به دان های سفید تبدیل شده که با اتصال بورس نرمـ قابل رفع شدن است.
8) زمانی که پدها می چرخند باید پوست خود را حس کنید. اگر نقطه ای را فراموش کردید یا دیدید که هنوز کمی مو دارد دستگاه را به آرامی روی آن قسمت بچرخانید تا این که از بین رود.توجه!: استفاده از درماستا به مدت طولـانی برای یک قسمت ممکن است باعث سوختگی پوست شود.


9) پس از اتمامـ دکمه خاموش/روشن را فشار دهید تا خاموش شود.
توجه!: قبل از اینکه دستگاه را روی زمین یا پایه بگذارید مطمئن شوید که خاموش است.


اخطار:

- از این دستگاه فقط برای مواردی که در دفترچه توضیح داده شده استفاده کنید.
- از دستگاه های اتصالی که توسط این شرکت ساخته نشده استفاده نکنید.
- اگر از این دستگاه برای افراد با ناتوانیهای جسمی استفاده می شود لـازمـ است که تحت نظارت افراد دیگر باشد.
- اگر برای کودکان استفاده می شود باید تحت کنترل والدین باشد.
- برای حیوانات استفاده نکنید.
- اگر دستگاه روشن است آن را روی هیچ سطحی نگذارید.
- موقع کار کردن دستگاه فشار اضافی به آن وارد نکنید. ایجاد فشار زیاد ممکن است تاثیر دستگاه را کاهش دهد. اگر فشار زیاد وارد کنید موتور دستگاه یا ضعیف می شود و یا کار نمی کند.

- اگر موهای زیادی را از بین می برید، بار اول این کار کمی طول خواهد کشید.


توجه


- اگر شما قبلـا مشکل پوستی داشته اید و یا پوستتان حساس است یا مشکل جریان خون دارید قبل از استفاده با یک متخصص مشورت کنید.

- این محصول فقط برای استفاده خارجی است.
- موهای روی خالهای سیاه، قسمتهایی از پوست که آفتاب سوختگی شده و یا خراشیده شده را از بین نبرید.
- از استفاده دستگاه روی قسمت های آفتاب سوخته شده بپرهیزید.
- برای قسمتهای حساس مانند خط مایو، گردن و صورت از اتصالـات مخصوص که در این راهنما توضیح داده شده استفاده کنید.
- قبل از استفاده روی پوستتان مواد ضد عفونی کننده و لوسیون نمالید
- اگر از مشکلـات پوستی رنج می برید و مشکلـاتی مانند پسوریازیس، اگزما، پوست حساس، حساسیت های پوستی، خارش و مشکلـات گردش خون دارید از این دستگاه استفاده نکنید و اگر مطمئن نیستید با یک متخصص پزشکی مشورت کنید.
- سعی نکنید که موهای زخمـ ها، بریدگی ها، سوختگی و زگیل را از بین ببرید.
- از دستگاه به مدت طولـانی برا یک قسمت خاص استفاده نکنید چرا که ممکن است باعث سوختگی پوستتان شود.
- 24 ساعت قبل از استفاده دستگا را بر روی یک قسمت کوچک از پوستتان آزمایش کنید. اگر مشکلی به وجود آمد با یک پزشک مشورت کنید.
- ممکن از بعضی از افراد متوجه شوند که رنگ پوستشان کمی قرمز شده است. این کاملـا طبیعی است و در عرض یک یا دو ساعت رفع می شود. قبل از استفاده مطمئن شوید که پوستتان کاملـا خشک است.


احتیاط های امنیتی

مانند از وسیله الکتریکی دیگر شما باید قبل از استفاده از دستگاه نکات ایمنی آن را مطالعه کنید


1) برای کاهش خطر مرگ و آسیب های جدی ناشی از شک الکتریکی:


- دستگاه را وارد آب نکنید. اگر با آب در تماس قرار گرفت سریعا دستگاه را خاموش کرده یا از برق بکشید


- در حمامـ و زیر دوش استفاده نکنید

- همیشه پس از استفاده برای تمیز کردن دستگاه را از جریان برق جدا کنید

2) از این دستگاه فقط برای مواردی که در دفترچه توضیح داده شده استفاده کنید و از دستگاه های اتصالی که توسط این شرکت ساخته نشده استفاده نکنید.

3) اگر دستگاه در برق است آن را بدون مراقب و بدون اینکه به کسی بگویید در جایی قرار ندهید و آن را از مکان های گرمـ دور نگه دارید.

4) هرگز دستگاه را روشن نکنید و یا باتری های آن را زمانی که کابل آن به برق متصل است و یا با آب در تماس است تعویض نکنید.

5) هیچ جسمـ خارچی را داخل سر چرخان آن قرار ندهید.

6) هرگز باتری های ضعیف و قوی را با همـ نگذارید درون دستگاه. زمانی که دستگاه ضعیف شود تمامی باتری ها را تعویض کنید.

7) هرگز باتری های غیر قابل شارژ را شارژ نکنید. زیرا این کار می تواند منجر به تولید هیدروژن و انفجار شود.

8) قطب های باتری را اشتباهی در آن قرار ندهید زیرا این کار می تواند باعث اتیجاد حرارت و آتش سوزی شود.

9) تمامـ باتری های ضعیف را از دستگاه خارج کنید زیرا باتری های کهنه می توانند موجب خوردگی شوند.

10) اگر برای مدت طولـانی از دستگاه استفاده نخواهید کرد باتری های آن را خارج کنیدمشخصات كالـا

اطلـاعات كلى كالـا

   دسته‌بندی موبرسوال از فروشنده و نقد کالـا

اگر در مورد کالـای فوق سوالی دارید میتوانید اینجا مطرح کنید. ما سوال شما را به فروشنده انتقال میدهیمـ و فروشنده در همین صفحه میتواند پاسخ دهد. (سوال شما با SMS به اطلـاع فروشنده میرسد.) اگر با کالـای فوق آشنا هستید لطفا با نوشتن نقدی کوتاه، سایر خریداران را نیز از تجربیات ارزشمند خود بهره مند کنید. قوانین نظر دادن
خرید و فروش خارج از نعلبندان ممنوع است. همچنین امکان معاوضه کالـاها وجود ندارد. لطفا درخواست ندهید.

وارد حساب نعلبندان خود شويد تا بتوانيد بنويسيد. ورود به حساب نعلبندانکالـاهای دیگر در این گروه

 


ليست كالـاهايى كه بازديد كرده‌ايد

شما تاكنون از كالـايى بازديد نكرده‌ايد.

پس از آنكه در نعلبندان براى كالـاهاى مورد علـاقه‌تان جستجو و از آن‌ها ديدن كرديد اينجا را نگاه كنيد. اينجا جاييست كه به راحتى ميتوانيد كالـاهايى را كه از آن‌ها بازديد كرديد بيابيد و به صفحه‌اى كه دوست داريد برگرديد.

وارد حسابتان شوید تا لیست کالـاها را ببینید.


بيشتر آشنا شويد

معرفى نعلبندان
نعلبندان چطور كار ميكند؟
ارتباط با ما
محاسبه کارمزد نعلبندان
توسعه دهندگان وب
دانلود تولبار
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

با ما پول به دست آوريد

كالـاى خود را بفروشيد
ارزانتر از بازار خريد كنيد
تخفیف ها
نقد و نظر خود را بنویسید و جایزه بگیرید!
با معرفی هر کاربر هزار تومان جایزه بگیرید!
دکمه همیاری (Donate)

بگذاريد شما را كمك كنيمـ

حساب نعلبندان شما
راهنماى كاربران
نحوه برگشت دادن كالـا
شیوه‌هاى ارسال كالـا و هزینه هریك
قوانين نعلبندان
سوالـات متداول
ساعت نعلبندان
نماد اعتماد الکترونیک
پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک رفاه پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک ملت پرداخت آنلـاين توسط درگاه پرداخت بانک پارسیان مرکز رسیدگی به اختلـافات


ارتباط خریدار و فروشنده، فقط از طریق سایت نعلبندان مجاز است. ما کلیه معاملـاتی که از طریق نعلبندان (و یا زیرمجموعه های آن) انجامـ شود را ضمانت میکنیمـ. اطلـاعات بیشتر
کلیه حقوق سايت متعلق به شرکت شبکه نگاه ™ ثبت 5617 میباشد. 1395-1391 © استفاده از سایت فوق به معنای قبول توافقنامه حفظ حريمـ شخصى کاربران و قراردادنامه كاربران است.

ما را با SMS به دوستان خود معرفی کنید - سامانه پیامک (SMS) ما: 11-11-211-599-3000 ارتباط با ما


اسباب بازی در فضای باز

الکترونیک

بازی‌ها

پازل

روبات و هیولـا

ساخت و ساز

عروسک و حیوانات

بازی‌های ویدیویی

کنسول بازی

لوازمـ جانبی بازی‌ها

اصلـاح مو

بهداشت و درمان

پزشکی و معلولـان

حمامـ و بدن

عطر و ادکلن

عینک

کنترل وزن

لوازمـ آرایشی

ماساژ

مراقبت از پوست

مراقبت از دست و ناخن

مراقبت از دهان و دندان

مراقبت از مو

برق و تجهیزات تست

چاپ، گرافیک و صحافی

خدمات

دفاتر اداری و تجاری

فلز و چوب

لوازمـ التحریر

لوازمـ صنعتی

ابزار و قطعات یدکی

تلفن‌ های همراه

سیمـ کارت

لوازمـ جانبی تلفن همراه

ایران

بین‌المللی

الماس و سنگ قیمتی

جواهرات ظریف و زیبا

جواهرات محلی

زیورآلـات

ساعت

طلـا و جواهر مردانه

نامزدی و عروسی

آشپزخانه و ناهارخوری

پنجره و پرده

تختخواب و ملـافه

حمامـ و وان

حیاط و فضای باز

خانه داری و نظافت

دکوراسیون و تزئینی

غذا و نوشیدنی

فرش و تابلو فرش

کودکان و نوجوانان

لـامپ و لوازمـ سقفی

مبلمان

خودرو سواری

قطعات و لوازمـ جانبی

موتورسیکلت

دوربین دوچشمی و تلسکوپ

دوربین فیلمبرداری

دوربین‌های دیجیتال

عکاسی

فلـاش و لوازمـ جانبی فلش

قاب عکس دیجیتال

دی وی دی

سی دی

اسکناس

سکه باستانی

سکه‌های جهانی

شیشه

منسوجات

صنایع هنری

صنایع دستی

عمده فروشی

فرش و تابلو فرش

کارت هدیه

IPad و کتاب‌خوان الکترونیکی

پرینتر و اسکنر

تبلت

شبکه سازمانی

شبکه‌های خانگی

قطعات جانبی کامپیوتر

لپ تاپ و نوت بوک

کامپیوتر رومیزی

کابل‌ها و اتصال دهنده‌ها

مانیتور و پروژکتور

ماوس و صفحه کلید

داستان و ادبیات

درسی و آموزشی

عتیقه و کلکسیونی

کاتالوگ

کتاب‌های صوتی

کودکان و نوجوانان

لوازمـ جانبی

حیوانات

عکس و فیلمـ

کلکسیون‌های تزیینی

اسباب بازی

لوازمـ ایمنی و سلـامت کودک

نوزاد

کودکان

لوازمـ مردانه

پوشاک مردانه

کفش مردانه

عروسی و مناسبت‌های رسمی

لوازمـ زنانه

لباس زنانه

کیف، ساک و کیف زنانه

کفش زنانه

عمده فروشی

MP3 پلـایر و هدفون

GPS و الکترونیک خودرو

تلویزیون، LCD و سینمای خانگی

لوازمـ آشپزخانه

لوازمـ پرندگان

بازی‌های داخل سالن

تنیس و راکت

ورزش در فضای باز

ورزش و تناسب اندامـ

ورزش‌های آبی

CD موسیقی

ابزارآلـات الکترونیکی

تجهیزات صوتی حرفه‌ای

گیتار

لوازمـ جانبی موسیقی

موسیقی سنتی

چیزهای عجیب و غریب!

چیزهای مذهبی

چیزهای مربوط به بزرگسالـان